BAŞAK BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ

Birçok özellikleriyle Başak erkeğini andıran bu kadın özellikle el işlerinde son derece hUnerlidir, yaratıcıdır, en olmıyacak şeylerden işe yarar, kullanışlı güzel nesneler çıkarmakda bire birdir. Çevresinde bu marifetleri yüzünden beğenilir ve sayılır. Başak kadını iyi giyinir fakat giyim tarzı bazan aşırı derecede sadeliğe kaçar. Akıllıdır, başkaları kadar kendi kendini eleştirmesini de çok iyi bilir. Ev kadını değildir. Ufak tefek el hünerlerinin dışında daha çok meslek kadını olmak eğilimindedir. Hayatını tipik bir eş ve ana olarak tamamen evde geçirmek zorunda kalırsa Başak kadını mutsuz olur. Kocasını ve çocuklarını sevmek, onlara çok iyi bakmakla birlikte bütün hayatını onlarla doldurmaz, daha başka ve değişik uğraşılara ihtiyacı olduğu için kendine hemen hemen her zaman doyurucu bir meslek arar ve seçtiği meslekte de başarılı olur.

Tıpkı Başak erkeği gibi o da güç dönemlerinde ve hastalık sıralarında çevresindekilerde büyük şefkat ve iyilik gösterdiği için çoğunlukla tıp mesleğini seçer, çok iyi bir hastabakıcı ve doktor olabilir.

SEKS

Başak kadının yakınları onu seks yönünden çok kapalı ve eski fikirli hatta mutaasıp bulabilirler. Çünkü bu konudaki değer ölçüleri son derece yüksektir ve bu ölçülere uymayan erkeklere Başak kadını hiç bir şekilde yakınlık göstermez.

Kadın Erkek ilişkileri: Aşk, karakter, evlilik, cinsellik.

BAŞAK BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ_45.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)