Başak Burcu Mars Daşası

ZodiacHint astrolojisi kötü konumdaki gezegenler, kötü daşalar veya buktiler tarafından gösterilen karmik sorunları hafifletmek için geleneksel tedaviler sunar. Mars daşası sırasında, Başak burcu  Mars’ın değerli taşı olan kırmızı mercan takmalıdır. (Aslında Mars, birinci evi yönettiği için, kırmızı mercan onun doğum taşıdır ve bütün hayatı boyunca takabilir. Fakat Mars daşada, kırmızı mercamn boyutu beş veya on karata yükseltilmelidir.) Daha da önemlisi, yagya uygulatmalıdır. Yagya, bir kişinin doğum haritasmda belli olan karmik zorlukları hafifletmek için Hindu rahipleri tarafından mantra söylenen bir törendir. Yagyalar Amerika’daki veya Hindistan’daki Hindu tapınaklarıyla iletişime geçilerek kolayca elde edilebilir.

Başak burcu   durumunda yağı/alarm uygulanabileceği en kritik zamanlar, Mars daşa Satürn bukti ve Mars daşa Rahu buktidir. Fakat en doğru karar, Mars daşanın yedi yılı boyunca her yıl bir yagya uygulanması olacaktır. Uygulanması? yaklaşık iki saat süren nava graha yagya gibi küçük yagyalar, Amerika’da 125 veya 150 dolar civarı tutmaktadır. (Başak burcu   durumunda, rahibin birkaç gün boyunca mantra söylediği ve daha büyük bir finansal sununun yapıldığı daha büyük bir yagya daha iyi olacaktır.) Jodie Foster aym zamanda bütün daşa boyunca günlük olarak Mars mantrasmı söylemekle de rahatlayabilir.

Bir mantra, Sanskrit dilinde iki üç cümleden oluşan bir Hint duasıdır. Düşük Mars; din, felsefe, inanç ve adanma evi olan dokuzuncu evde olduğu için, Mars daşa sırasında dini kaynaklardan yardım alması pek olası değildir. Foster’m, Ay’a bu kadar güçlü açı yapan Jüpiter’in gösterdiği gibi inançlı ve ruhsal bir doğası olmasına rağmen, Mars daşa sırasında dini veya ruhsal konularda sorunlar yaşayacaktır. Dokuzuncu evdeki kötü konumlanmadan dolayı hayatı boyunca şarlatanlara veya sahte gurulara karşı dikkatli olmalıdır.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ
İsim: *

Mail: *

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)