Başak Burcu Maddi Para Yorumu 2017

Güvendiğiniz bazı insanların size maddi olarak yaşattığı sorunlar sonrası, insanlarla iş konusunda nasıl ilişkiler kurmanız gerektiğini daha iyi anlamış olabilirsiniz. Bu durum size maddi olarak ve kariyer olarak yeni bir yol haritası çıkartacaktır ve sonucunda daha ferah bir sürece gireceksiniz.

Sosyal Çevre:

Çevrenizdeki bir kişi, manevi olarak sizde büyük bir hayal kırıklığı yaratmış. Bu durum size, geçmişe dair anılarınız konusunda ciddi acılar verebilir. Sürece bu şekilde yaklaşmak, kendinizi karamsarlaştırmak anlamına gelebilir. Bu süreç sonrasında insanlara karşı ön yargılı olmamalısınız.

Aile:

Borçlanma döngüsünün yarattığı sıkıntılar, aile içerisinde sorunların büyümesine neden olmuş olabilir. Yakın çevrenizle bağlantılı ortaya çıkacak bir miktar para, bir süre rahatlamanızı sağlayacak ve sonrasında ekonomik olarak rahatlama ortaya çıkabilir, sıkıntılar geride kalabilir gibi görünmekte.

Sağlık:

Yaşanan olumsuzluklar sonrasında iskelet bölgesinde stres ve yanlış hareketlere dayalı sorunlar oluşmuş olabilir. Bu durum sizin hayatınızı olumsuz etkilemiş olsa da bu sağlık sorunundan kurtulabilirsiniz.

Yeteneklerin farkına varmak Alacağınız haber ile yeni başlangıç Hukuk, mühendislik, ekonomi gibi bir alanda adım

Burcunuza Özel Anlamı

Yetenekleri için çabalamama Keskin zekanın yanlış kullanımı Ani bir bitiş

Dolunay zamaında; alacağınız bir haber sonrası bu dilekle ilgili mesut olacağınızı gösterir.

Biraz geç de olsa, muradınıza nail olacaksınız. Ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Sizin bahtınızı çok açık görüyoruz. İstikbalde hem zengin olacak, hem de saadete kavuşacaksınız. Kısa zaman içerisinde alacağınız haberler karşısında birçok şey değişebilir. Kendinize ve yeteneklerinize güvenmelisiniz.

Başak Burcu Maddi Para Yorumu 2017_1.jpg

Bir önceki yazım: Koç Burcu İçin En İyi Dönemler
İsim: *

Mail: *

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)