BAŞAK BURCU JÜPİTER TRANSİTİ

BAŞAK BURCU JÜPİTER TRANSİTİJüpiter altıncı evden geçerken, kişi işinde, kişisel gelişiminde ve kendini iyileştirmede başarılı olur. Kişisel büyüme ve kendine özgü yöntemlerini, uygulamalarını ve usullerini geliştirme zamanıdır. Kişi gündelik işinde başarılıdır ve çok az engelle ya da eleştiriyle karşılaşır. Vasıfsız, basit, sıradan işlerden ya da detaya odaklı görevlerden bile zevk alır; teknik aynnülar ve normalde yorucu olan işler onu sıkmaz. Projeleri ve uğraşları stressizdir. İ?? arkadaşlarıyla, patronlarıyla ve işçileriyle iyi anlaşır. İşiyle ilgili coşkuludur ve çalışma koşullan bu dönemde gelişebilir. Kişinin işteki verimliliği ve tutarlılığı daha yüksek olur ve işinde daha çok uzmanlaşabilir. Eğer yeni bir iş aramaya karar verirse, muhtemelen arayışında başanlı olur.

Kişi bedenini güçlendirebilir, yetersizliklerini ya da sağlık sorunlarını aşabilir. Kolayca tıbbi bakım yaptırabilir. Yeni bir diyete ya da spor rejimine başlamak için mükemmel bir zamandır. Yine de, geleneksel astroloji metinleri bu transitte kilo almanın büyük bir olasılık olduğunu belirtir. Bu nedenle, kişi sağlığına aşırı güven duymamalı, tatlılara ve diğer zaaflarına karşı dikkatli olmalıdır.

Kişi hayatının her günkü ve dünyevi detaylarına kafa yorabilir. Yeni bir gardırop almaya karar verebilir. Eğer hizmet projelerine karşı motive edilmişse, zamanım bu tarz şeylere ayırabilir. Alan tercihine bağlı olarak kişisel gelişimi için de mükemmel bir zamandır.

Hint öngörü astrolojisinde altıncı ev, yukarıda yazılanlar kadar düşmanlan ve rakipleri de yönetir. Bu nedenle, benefik Jüpiter bu evden geçerken, kişi rakiplerinden, düşmanlarından ya da kıskanç insanlardan rahatsızlık duymaz. Hakkında dava da açılmaz. Jüpiter altıncı evden geçerken, aynı zamanda onuncu, on ikinci ve ikinci evlere açı yapar. Onuncu ve ikinci evlere yaptığı olumlu açılar, servetin ve kariyerin geliştirilmesi için iyi bir yılı gösterir. Kişi aynı zamanda eğitimden, bilgi ve herhangi bir türdeki edebi girişimlerinden yarar sağlar. Bu zamanda toplum için yaptığı iyi işlerde başanlı olur. Jüpiter’in on ikinci eve bakışı, kişinin beklenmedik borçlarla ve masraflarla uğraşmak gibi bir derdinin olmadığı anlamım taşır. Gelişim verimlidir ve o, ruhsal yolda iyi bir ilerleme kaydeder. Uzak ve yabancı ülkelere ruhsal amaçlı seyahatler bu dönemde gerçekleşebilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. MissDişi Kartal dedi ki:

    Aralık 2013 Başak burcu yorumu süper site tşk.

  2. Berna BOLAT dedi ki:

    başak burcu Bir şeylere çok önem verdikçe onları kaybtmeye başladın. Onlara verdğin değri azıcık onlardan görsydin spartlılara kafa tutardın süper site tşk.


İsim: *

Mail: *

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)