Başak Burcu Günlük Gezegensel Burç Yorumu

TRANSİT JÜPİTER NATAL PLUTO ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Jüpiter natal Pluto’yla üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişinin iradesi güçlenir ve arzularım yerine getirmekte kolaylıkla başarılı olur. Çok yaratıcıdır, odağı ve konsantrasyonu mükemmeldir. Kişi dikkatim ruhsal gelişime, kişisel dönüşüme, psikolojik arınma ve ruhsal yenilenmeye çevirebilir. Psişik yeteneğinde, sezgileri ve içgüdülerinde artış yaşar. Ruhsal gerçeklikleri düşünür ve olaylan derinden ve ciddi bir şekilde irdeleyebilir. Yaklaşık beşle on günlük (nadiren altmış gün) bu transitte, okült ve metafizik çalışmalar olumludur. Kişi astroloji, tarot, el falı, kehanetler ve diğer okült uygulamaları öğrenmede ya da uygulamada iyidir. Veya profesyonel psişikleri ve kahinleri ziyaret edebilir.

Kişi güçlü liderlik eğilimleri gösterir ve kendim aniden güç ya da otorite pozisyonunda bulabilir. Her zamankinden daha etkili ve karizmatiktir ve başkalarının rahatım düşünür. Ün veya önem kazanır. Doğa kişinin çabalarım destekler ve az çabayla büyük etki kazanır.

Bu transitte olacaklar daha çok Pluto’nun natal haritadaki durumuna bağlıdır. Kişi Pluto’nun bulunduğu evin temsil ettiği yaşam alanında yeni bir gerçekliği uyandırabilir. Kişi büyük ölçüde evrim geçirmişse ve ‘Pluto1 gücünü düzenli olarak dünyayı ve etrafındakileri etkilemek için kullanırsa, o zaman bu süreç önemli olabilir. Ancak, kişi kaderinin so-rumluluğunu almıyor ve başkalarım etkilemiyorsa, o zaman çok az şey olur.

Ne Jüpiter ne de Pluto kişisel gezegenlerdir. Bu nedenle, özellikle Jüpiter’in Pluto’ya olan yumuşak transitleri fark edilmeden geçer. Transit üçgen açı altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdaki etkilerin sadece bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)