Başak Burcu Genel Burç Yorumu

TRANSİT SATÜRN NATAL PLUTO ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Satürn natal Pluto’yla üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, Başak Burcu kişi mükemmel otokontrolü, iradesi ve odağı sayesinde etkili ve başarılıdır. Son derece beceriklidir. Durumları iyi analiz eder ve sezgisel olarak nasıl manevra yapabileceğini ve koşullan nasıl kendi lehine çevirebileceğim anlar. İstediğim elde eder. Şimdi disiplinli, amaçlı ve kararlıdır. Sıkı çalışır ve büyük ilerlemeler kaydeder. Ciddi, içten ve kendine dürüsttür; oyun oynamaz veya lafı ağzmda gevelemez. Tutarlı, güvenilir ve olgundur. Yıllardır istediği arzularım yerine getirmesi olasıdır.

Ruhsal konularla ilgili çalışmalar olumludur. Başak Burcu Kişi, üzerinde çalıştığı her türlü kişisel gelişim tekniğinden yarar sağlar. Canlandıncı yeteneği güçlüdür. Kaydettiği kişisel gelişim gerçek ve kalıcıdır. Meditasyon ve kendini irdeleme konusunda mükemmel bir zamandır. Okült veya metafiziksel şeyler de olumludur. Başak Burcu Kişi gerçekliği hiç olmadığı kadar iyi anlar ve parlak şeylere kanmaz. Hisleri ve içgüdüleriyle temastadır, bu nedenle güçle ve güvenle hareket eder.

Olağandışı iyileştirme yeteneğim başkaları ya da kendi üzerinde uygulayabilir. Bazı durumlarda kişi psikoterapiye girer. Böyle yaparsa, hassas durumlarla doğrudan karşılaşma ve onların derinine inme isteğinden dolayı çabucak ilerler. Kişi şimdi ne yaparsa, bunu içtenlik ve gayretle yapar. Konsantrasyonu çok güçlüdür. Pratik ve zekidir.
Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilecek fırsatlar olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)