Başak Burcu Fal Bak

images (2)
Transit Neptün natal Jüpiter’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi güçlü dini ve ruhani istekler duyar ve ilahi doğasının kesin farkına varır. Dikkatini yaşamın yüksek değerlerine çevirir ve hayatın ona verdiği büyük fırsatı takdir eder. Meditasyon, tefekkür ve kendi kendine düşünme tamamen olumludur. Kişi ruhsal gurular, dindar öğretmenler ve mistik hareketlerden büyük yarar sağlar. Yüksek öğrenim kurumlan ve üniversite profesörlerinden de yardım görür. Samimi iyimserliği, coşkusu ve olumlu tavrından dolayı hayat yolunda zarafetle ilerler. Derin bir bolluk ve zenginlik anlayışı vardır ve bu nedenle istek ve dileklerini çaba sarf etmeden elde eder.

Kişi kibar, yumuşak kalpli ve sevecendir. Yardımseverlik eğilimleri artar ve herkes için hak ve adalet ister. Mutlu ve neşelidir ve her şeyin sonunda iyi olacağına tamamen güvenir. Mali konular olumludur. Kişi banka, ödünç para verenler ve zengin insanlarla olan anlaşmalarında başarılı olur. Yatırım ve spekülasyonlarla para kazanır. Uzaklara seyahat edebilir, diğer kültür ve medeniyetler hakkında bir hayli şey öğrenebilir. Mümkün olduğunca her şeyi öğrenmek ve dünyayla evren hakkmdaki bilgisini genişletmek ister. Şimdi felsefe ve din üzerinde çalışmaktan çok büyük bir sevinç duyar.

Özgün ve yaratıcıdır. Alçak gönüllülüğü ve açıklığı elden bırakmaz ve Tann’ya saygısı büyüktür. Aydınlanma yoluna hürmet eder ve kestirme yollara bakmaz. Dürtüleri saftır ve estetik duyarlılığı yüksektir. Güzel nesnelerin, sanat çalışmalarının ve hayatım daha rahat ve memnun edici hale getiren her şeyin tadım çıkarır.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, yukarı dakilerin gerçekleşmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)