Başak Burcu Eylül Yorumu 2016

Aşk ve İlişkiler

Eylül ayı Satürn’ün ileri hareketi, aşk hayatınızda biraz daha sorgulamalardan uzak ve önünüze baktığınız, akışı hissederek yaşadığınız bir döneme uyandığınızın habercisi olacak. 12 Eylül tarihinde bolluk, bereket ve şans planeti Jüpiter 3. evinizde gülümsüyor olacak. Bu evre sevdiğinizle birlikte keyifli seyahatlere çıkabilirsiniz. Unutmayın Jüpiter bulunduğu yeri yüceltir ve şans getirir. Yaratıcı fikirlerinizin arttığı ve yaşamın keyifli yönleriyle karşılaştığınız bu dönemi çok iyi değerlendirin.

İş, Kariyer ve Para

14 Eylül itibariyle meydana gelecek olan Yeniay, ticari anlaşma ve sözleşmeleriniz adına çok şanslı projelere imza atmanızı sağlayacak. Bu evre iletişim ve seyahatler ile ilgili kazançlı dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Bu ay sırt ve bel ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. 29 Eylül itibariyle diyet programınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Eylül Ayı Olumlaması

“Rabbin bana verdiği yaratıcılık enerjisiyle, muhteşem güzellikte bir yaşama kucak açıyorum.”

Eylül Ayı Esması

“El Musavvir” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 336 adettir. Erkeklerin “El Musavvir”, bayanların ise “Ya Musavvır” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde gönlünüzün arzularını en güzel şekilde yaşayacağınız, yepyeni başlangıçlara yelken açmış olacaksınız.

Başak Burcu Eylül Yorumu 2016_1.jpg

Bir önceki yazım: Başak Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

14 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)