Başak Burcu Eylül Aylık Yorumu 2016

Venüs’ün 6 Eylül itibariyle İlişki ve aşk evinizdeki hareketi, size şans getiriyor olacak. Bu evre ilişkiniz keyifli paylaşımların içine girebilirsiniz. Partnerinizle ortak almış olduğunuz kararlan uygulayabilirsiniz. Partnerinizin her türlü desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. İyi değerlendirin.

11 Eylül’ta meydana gelecek olan Yeniay iş ve çalışma hayatınızla ilgili konularda size fırsatlar sunabilir. Hayal ettiğiniz bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Tüm yeni başlangıçlar size şans ve bereket ile gelecektir. Olumlu iş seyahatleri bu evre meyvelerini vermeye başlayacak. Disiplin ve sorumluluk sahibi Satürn çalışma hayatınızı etkiler, size de organizasyon konusunda muhteşem bir yetenek verecektir.

Sağlık

11 Eylül tarihinde meydana gelecek olan Yeniay, sağlık evinizi de olumlu yönde etkiliyor olacaktır. Bedensel enerjinizin biraz düşük olacağı Yeniay dönemlerinde zorunluluk olmadığı sürece ciddi ameliyatlardan uzak durmanızda fayda var. 25 Eylül tarihinde meydana gelecek olan Dolunay, ruhsal açıdan çözümlemeniz gereken problemleriniz adına muhteşem şifa enerjisiyle, iç dünyanızı aydınlatabilir. Bu evre, yapacağınız dua, zikir, meditasyon ve benzeri çalışmalar size fayda getirecektir.

Eylül Ayı Olumlaması

“Kendimi yaşamın mucizelerine açıyorum.”

Eylül Ayı Esması “En Nafi ”

“En Nafi ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 201 adettir. Erkeklerin “En Nafi ”, kadınlarınsa Ya Nafi şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ay gönlünüzün arzuları gerçekleşmeye başlayacak.
Başak Burcu Eylül Aylık Yorumu 2016_2.jpg

Bir önceki yazım: Başak Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)