Başak Burcu Aile Hayatında Nasıldır?

Aile içerisinden bir kadın ile davranışlarınız ve yaşam biçiminizle ilgili önemli bir tartışma içine girebilirsiniz. Bu sürecin büyümesi, aile içerisinde huzurun bozulmasına neden olabilir. Onu ikna edebilecek güce sahip konumdayken inatlaşmadan süreci olumlu bir şekilde sonlandırmaya çalışmalısınız.

Sağlık:

Yaşadığınız olumsuz süreçler sonrasında sinirsel acıdan fazla hassas görünüyorsunuz ve bazen insanlara ya da olaylara karşı tavrınızda ciddi sıkıntılar olabiliyor. Bu süreci kontrol altına akmıyorsanız agresif yapınızla ilgili bir süre tedavi olmanız kendiniz için oldukça önemli olacaktır.

Durmak, yavaşlamak Şiddete başvurmak, zorlamak Duyguların saklanması

Burcunuza Özel Anlamı

Güce sahip olmak Zeki, esprili kişilik Yalnızlıktan kurtulma

Dolunay zamaında; beklediğinizin olmasının gecikeceğini ama sonunda olacağını gösterir.

Hayatınız hep mücadele ile geçmektedir… Bu şekilde hayatınız daha bir müddet daha devam edecektir. Fakat falınız, istikbalinizin çok parlak ve aydınlık olduğunu; umduğunuz ve beklediğiniz saadeti bir gün mutlaka elde edeceğinizi müjdelemektedir… Ummadığınız ve beklemediğiniz bir yerden bir hediye alacak ve sevineceksiniz. Hafifçe bir hastalığa tutulabilir ya da kendinizi kötü hissettiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Duygusal Hayat:

Duygularınız konusunda fazla donuk olmanız, özel hayatınızda önemli sorunların nedeni gibi görünüyor. Duygularınızı fazla kontrol etmeniz, başka bir bakış açısından bakarsak da insanların sizin kolay anlaşılmayacağınız fikrine kapılmasına neden oluyor. Bu bazı zamanlar güvenilir gibi görünmenizi sağlarken bazen de soğuk ve ulaşılmaz gibi görünmenize neden oluyor.

Kariyer Hayatı:

İş ve maddi hayatta fazla eşitlikçi bir davranış yapısına sahipsiniz ve bu durum bazı insanların size karşı tavır almasına neden oluyor. Düzenin dışında hareket ediyormuşsunuz gibi görünmesi ilerlemenizi yavaşlatsa da içsel açıdan sizi rahatlatan bir duruş biçimi.

Başak Burcu Aile Hayatında Nasıldır?_1.jpg

Bir önceki yazım: Yay Burcunun En Belirgin Özellikleri
İsim: *

Mail: *

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)