Balık Burcu

BALIK BURCU URANÜS TRANSİTİUranüs on ikinci evden geçerken Balık Burcu kişinin bilinçaltı zihni özgürleşir ve korkularının, nevrozlarının ve psikolojik sınırlarının bir çoğuna ışık tutularak aşılır. Bu son derece ruhsal olan transit boyunca, kişi aniden ruhunun derinliklerine bastırdığı büyük faktörlerin farkına varır. Bu konularla ilgilenirken içsel özgürlüğü artar, yaşamındaki yüzeysel ve dünyevi olan şeylerden bağımsızlaşır. Kaynak ya da Yaratıcı ile olan ilişkisini reddetmeye devam etmekten çok gerçekle yüzleşir ki bu reddediş, acı veren ya da psikolojik sorunları bastırdığı zaman gerçekleşir. Gerçek doğasım tanımaktan alıkoyan içsel engelleri araştırır ve onları alt eder. Her şeyle olan birliğim ve tekliğim fark eder. Uranüs’ün daha önceki evlerden geçişi sırasında, kişi kendiyle ve dünyayla olan ilişkisiyle ilgili içgörü kazanmıştı. Şimdi daha önemli bazı şeyleri fark eder. Bireysel ruhu evrenin yaratıcı kaynağına bağlıdır.

Bilincin gelişimi üzerinde çalışan bireyler aydınlanmaya (nirvana) doğru daha somut ilerleme kaydederler. Bununla birlikte, göz önüne alınması gereken iki önemli konu daha vardır. İlki, bu transitin etkileri olağan dışı bir şekilde fark edilemez (sübtil) olabilir içsel özgürlükten ve birlikten daha doğal ya da özden bir şey yoktur. Aslmda kişi ruhsal ve psişik olarak ne kadar sağlıklıysa, o kadar az telaşa kapılacaktır ki, bu da bizi ikinci noktaya getirir: Balık Burcu bilinç kalitesinin bu transit sırasında yaşayacakları üzerinde büyük etkisi olacaktır. Kişi geçmişte gerçek ruhsal doğasım görmezden gelmişse, korkularım büyütmüşse, büyük bir yoğunlukla ve katı bir şekilde psikolojik sorunlarım bastırmışsa, şimdi daha büyük zorluklar yaşayabilir.

Bu gibi durumlarda, ani ve şaşırtıcı olaylar kişinin gizlemeye çalışüğı sırlan ya da ikilemleri açığa çıkarır. Balık Burcu bilinçaltı zihninin artık yüzleşmesini istediği şeyler üzerinde kontrolü yoktur. Ancak bunlarla dürüst bir şekilde yüzleşmeye istekliyse, şimdi içsel yüklerini bir anda tamamen rahatlatma şansı vardır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Bilgesu Özsağ dedi ki:

    BALIK BURCU Pek zarif, pek alımlı pek bir kendine has tavrı olan bu hanım, Sadece ait olduğu kişiyle yaşayacak kadar temiz ve sadıktır.. .

  2. BULGAR KIZI ☺♥ dedi ki:

    kerem balık burcu, kesin. tşk.


İsim: *

Mail: *

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)