BALIK BURCU PLUTO TRANSİTİ

BALIK BURCU PLUTO TRANSİTİ

Pluto on ikinci evden geçerken, kişi aralıksız bir içsel büyüme, ruhsal farkındalık ve kaynağıyla yemden bağlantı dönemine girer. Dikkati içe döner ve sorunlarım, korkularım, fobilerim, komplekslerini, nevrotik kalıpları kökten halletmek ve geçmişindeki rahatsız olaylardan kaynaklanan düşünce biçimim değiştirmek için, varlığının derinlerine iner. Sadece kişisel gelişimi veya psikolojik sağlığı üzerinde çalışmaz, gerçek, bağımsız, ölümsüz doğasım da ya??amak ister. Derin, sonsuz yaratılışın bir parçası olarak doğum hakkım yeniden kazanacağı bir zamandır şimdi. Kişi bir gün yaşayacağı özümsemenin en derin süreciyle uğraşır. Daha önceki tüm deneyimlerini evrenle ilişkisi açısmdan değerlendirir. Dünyevi zevklere olan tutkusunu ve arzusunu dinginlik, tatmin ve tamamlanmış olmak uğruna bırakır, içgüdüsel olarak bunun eyleme, telaşa ve koşuşturmaya bir ara verme zamanı olduğunu sezer.

Bilinçaltına ve bastırılmış bilgilere ulaşabilir. Rüya analizlerinde ve kişisel gizemleri çözmede harika sonuçlar elde eder. Şimdiki görevi, yanlış düşünme biçiminden ya da yaralayıcı tavırlardan dolayı hapsedilen, engellenen veya bağımlı olan ruhunu her açıdan özgürleştirmektir. Aydınlanmayı arar. Meditasyon ya da bilincim arttıran ve farkmdalığını yücelten her türlü teknik olumludur. Pluto on ikinci evden geçişine devam ederken, kişi ruhunun son derece geliştiğim, dönüştüğünü ve artık kendini toplumun sınırlarıyla kısıtlanmış hissetmediğim anlar. Daha sezgisel ve ruhsaldır ve varoluşun diğer düzlemlerinden gelen bilgileri ve fikirleri algılar. Oktilt ya da metafizikle ilgili konuları değerlendirir ve astroloji, tarot veya psişik okumalardan son derece yarar sağlayabilir. Birçok mistik deneyim yaşayabilir.

Kişi gelişmeyle ve iyileşmeyle ilgilenir. Eğer şimdi psikoterapiye başlarsa, kendim tanıma konusunda önemli ölçüde bilgi kazanır. Eski travmalarım en az acıyla tekrar yaşar ve bunların etkileri sonsuza dek ruhundan temizlenir. Geçmiş yaşam deneyimlerim hatırlar ve onların ağır etkileriyle ilk ve son olarak uğraşır. Merhum astrolog Isabel Hickey, Plu-to’nun on ikinci evle ilişkilendirilen Balık burcunda yüceldiğini öne sürmüştür. İster Balık’ta ister Aslan’da yücelsin, Pluto kesinlikle on ikinci ev transitinde çok güçlü çalışır. Kişinin hayal gücü son derecede üretken ve aktiftir. Tüm geçmiş etkilere, sadece kendisininkilere değil, kolektif bilinçaltmdakilere de ulaşır. Kişi kendini evrenle ve evrenin tüm canlılarıyla temasta hisseder ve bu yüzden başkalarının acılarına karşı çok şefkatlidir.

Dünyaya şifa vermek ister ve bir hastanede, hapishanede ya da yardım enstitüsünde hizmet etmeyi düşünebilir.
Pluto şimdi horoskopun son evinden geçtiğinden, kişi tüm deneyimlerinin anlamıyla ve genel olarak yaşam amacıyla ilgili doğru muhakeme yapabilir ve doğru sonuçlar çıkarabilir. Doğaya ve yaratılışa karşı bağlılık duyar ve mümkün olan en geniş açıdan hayata bakmaya başlar. Bu on ikiyle otuz bir yıl süresince, kişi bireyselliğini aşar, doğrudan ruhsal bütünlüğü deneyimler ve ruhundaki tatmini hisseder. Göreceli, sürekli değişen, dün-yevi varlığıyla ilgili dürtüleri ve saplantıları bırakarak, sonsuzlukla bir olmaya çalışır. Bu transit bittiğinde, kişi Pluto’nun birinci ev transitine hazırdır ve burada kazandığı tüm bilinçli farkmdalığı, kişiliğini ve karakterim mükemmelleştirmek için orada kullanacaktır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. SEVİLAY dedi ki:

    Aman ne yapın edin denk getirin çocuğunuzun Balık burcu olmaması için. Sonra benim gibi durduk yere duygusala bağlayıp aglayabilir .

  2. ludi dedi ki:

    durumu var ki bu da ikizler yükseleni olmasından kaynaklanıyor olabilir. çünkü balık burcu tipler fiziksel detaylara çok da takılmazlar. .


İsim: *

Mail: *

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)