Balık Burcu Gezegensel Burç Yorumu

TRANSİT JÜPİTER NATAL PLUTO KARE YA DA KARŞIT AÇI

Transit Jüpiter natal Pluto’ya kare ya da karşıt açı yapüğmda, kişi genellikle aşın güç, kontrol ve başarı arzusu duyar.Balık Burcu  Enerjisi artar, egosu şişer ve kendi yeteneklerine fazla inanır. Ne yazık ki, dengeden ve alçak gönüllülükten yoksundur. Bu nedenle istemeden, güç ve otorite kazanmak niyetiyle gücü ellerinde bulunduranların direncim ya da düşmanlığım kazanır.

İçe bakış açısından zor bir dönemdir, ancak Balık Burcu eylemlerinin uygunluğuna ve oranlarına bakarak yarar sağlayacaktır. Her şeyi abartılı şekilde yaptığından bakış açışım kaybeder. O zaman meydan okunmalar, güç savaşları, zor ya da ters durumlar meydana gelir.

İradesi çok güçlü olduğu ve içsel kaynaklarından yararlanabildiği için, mücadelelerinde galip gelir ve girişimlerinde başarılı olur. Ancak, bu süreçte arkadaşlarım kaybedebilir. Hassas olmadığından ve vaatlerini yerine getirmediğinden ilişkilerinde acı çeker.

Dahası, başkalarını değiştirmeye ya da kalıplaştırmaya çalışabilir. Aşın savunmasızdır ya da Pluto’nun ev konumuna bağlı yaşam alanında duygusal gelgeçlik yaşar. Bu alanlarda fanatik ya da zorlayıcı davranabilir. Enerjisini doğrudan kişisel gelişimine ya da psikolojik dönüşümüne yönlendirdiğinde, kendine karşı sert ya da acımasız olabilir. Balık Burcu beşle on gün arasındaki bu süreçte genellikle aşın tepki verir.

Görüşmeler zordur. Bazı durumlarda kişi bastınldığı, kullanıldığı ya da kontrol edildiği olay ya da koşulları kendine çekebilir. Bu yüzden tedbirli, ılımlı davranmalı ve bu süreçte kendim kontrol etmelidir. İnancım korumalıdır; düzgün bir tavırla ve doğru bir stratejiyle doğarım dengesini bozmadan hedeflerim elde edebilir. Aksi takdirde, isteklerini yerine getirse de çok ağır bir bedel öder.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Burçlar dedi ki:

    BALIK BURCU Pek zarif, pek alımlı pek bir kendine has tavrı olan bu hanım, Sadece ait olduğu kişiyle yaşayacak kadar temiz ve sadıktır.. süper site tşk.


İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)