Balık Burcu Fal Bak

astroloji_b5fd0167-b79c-42cc-b561-8e484a03d13a_2
Transit Neptün natal Venüs’e kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi aşk hayatında karmaşa, belirsizlik, illüzyon ya da aldatılma yaşar. Hassas, savunmasızdır ve duygularının merhametine kalmıştır. Kişinin ruhu huzursuzdur. Ümitsiz şekilde şefkat, mutluluk ve zevk ister. Arzularım gidermek için, aşktaki objektifliğini ve ayırt etme yetisini terk eder. Tapınma ve delicesine sevme hisleri normal hükümlerim gölgeler ve hiçbir şekilde ona uymayan birine aşık olma tehlikesi vardır. Sonunda ciddi bir şekilde kandırıldığım görür. Bu transitten geçen bazı kişüer yüzleşmek istemedikleri konularla yüzleşirler. Kişi gerçeği görmezden gelebilir ya da reddedebilir. Ancak eylemleri yıkıcı bir şekilde geri tepmeye neden olur.

Hisleri çok güçlü olduğundan ve hayal gücü alıp başım gittiğinden, ondan kolayca yararlanılır. Şimdi hiçbir şeyi net görmez ve bu nedenle gerçek olamayacak kadar iyi olan şeyler konusunda dikkatli olmalıdır. Evli ya da güvenilmez, uygunsuz biriyle birlikte olmaktan da uzak durmalıdır. Mümkün olduğunca gerçekçi olmayı ve sağduyusunu kullanmayı denemelidir. Kişinin dengesiz, tuhaf veya garip kadınlarla sorunları olabilir. Kafası karışık ya da dürüst olmayan kadınlarla iş yapabilir. Annesi zorluğun kaynağı olabilir veya sağlığı aniden kötüye gidebilir.

Bu transit, genellikle duygusal acı getirir ve kişinin çıkış yolu aramasına neden olur. Bu nedenle kişi yogaya, meditasyona, derin düşünmeye ve onu aydınlanmaya ya da nihai özgürlüğe götürecek ruhsal uygulamalara çekilir. Kişi güçlü bir kendini adamışlık hisseder. Bu transit boyunca kendini asla tam olarak tatminkar hissetmese de, mükemmel bir ruhsal ilerleme kaydedebilir. Sezgiseldir ve psişik deneyimleri olabilir. Astroloji, tarot ve benzeri metafizik çalışmalarla ya da okültizmle uğraşabilir.

Neredeyse tüm Neptün transitlerinde olduğu gibi, kişi fiziksel olarak hassas ve naziktir. Bolca dinlenmeli, iyi yemeli, karmaşa ve stresten uzak durmalıdır. Boğaz, böbrekler ve üreme sistemi risk altındadır. Şimdi oluşan herhangi bir hastalığa teşhis koymak özellikle zordur. Neptün transitleri boyunca, oldukça zarar verici olan uyuşturucu, alkol ve kimyasallara karşı doğal tedavi yöntemleri şimdi tercih edilebilir.
Kişi yaratıcıdır. Sanatsal projeler, kurgusal yazı, sihir ve fanteziyle alakalı herhangi bir şeyde mükemmelleşir. Tiyatro, fotoğrafçılık, şiir ve müzikle ilgili aktiviteler için de iyi bir zamandır. Yaklaşık iki yıllık süreçte, Neptün ikiyle dört aylık sürelerle natal Venüs’e defalarca kavuşum yaparken, dertlerinden kaçmak için zevklere aşın dalmamaya dikkat etmelidir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)