Balık Burcu Astrolojik Yorumu

TRANSİT URANÜS NATAL SATÜRN KAVUŞUMU

Transit Uranüs natal Satürn’le kavuşum yaptığında, kişinin hayatının temelleri radikal bir değişim geçirir. Balık burcu şimdiki çevresinde sorunlar yaşar ve bu nedenle esnek, uyumlu ve sabırlı bir tutum sergilemelidir. Bu transitin amacı kişiyi kısıtlama ve zorunluluk alışkanlığından, kendinden hoşnut olmaktan ya da kayıtsızlıktan ve görev duygusuyla üzerine aldığı yüklerden özgür kılmaktır.

Doğa Balık burcu kişinin yeni, daha canlı ve uygun bir yön belirlemesi için yol vermektedir. Genellikle dengesizlik, düzensizlik, sıkıntı ve gerilimden kaynaklanan acılı bir dönem olmasına rağmen, kişi büyük ilerleme kaydeder, çünkü eskiyi bırakır ve bilinçli olarak geleceğini tasarlamaya başlar. Eski alışkanlıkları ve şimdi kesinlikle etkisiz görünen rutinleri bırakarak son derece büyür.

Balık burcu işi konusunda otorite olanlarla karşı karşıya kalır ya da meydan okumalarla karşılaşır. Aniden büyüklerinin ihtiyaçlarının farkına varır ve onların bakış açısmdan meseleleri görmeye başlar. Dünyevi gerçeklik ve neden sonuç ilişkisine dair içgörü kazanır. Bu transitin sonunda gelenek görenekleri farklı bir şekilde görür.

Balık burcu Kariyerinde ciddi çatlamalar yaşayabilir. En derin gerçekliği etkileyen beklenmedik olaylar veya şok edici değişimler yaşayabilir. Temeli güven ve istikrara dayanan önemli ilişkiler şimdi hızlı bir vuruşla yok edilebilir. Kişi arkasına yaslanıp çok az risk almaya ya da hiç almamaya alışkınsa, o zaman tüyler ürpertici bir dönem olabilir. Bu transit kişinin doğaya ve bilinmez bir geleceğe inanmasını gerektirir.

Balık burcu yoluna çıkan değişime kendini bırakmalıdır.
Bazı durumlarda tuhaf, istikrarsız olabilen ya da metafizik konularla ilgilenen babasıyla sorun yaşar. Babası çok yaşlı ya da sağlıksızsa, bu transit ona yardımcı olmaz. Kişiye ait binalarla ya da topraklarla ilgili dramatik değişimler olabilir. Birle dört aylık bu süreçte (dokuz ayda üç kez olabilir), kişi güvenlik ve gücü içsel kaynaklarından sağlamaya çalış-malıdır. Bu başarı ve elde etme değil, değişim ve dönüşüm zamanıdır. Kişi büyükleriyle ve otorite olanlarla çatışmalarından paha biçilmez dersler alır. Deneysel ve muhafazakar yaklaşımlar arasında denge yakalamak için kahramanca mücadele eder.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)