Balık Burcu Astrolojik Burç Yorumu

IKI ZODYAKTransit Uranüs natal Güneş’le kavuşum yaptığında, Balık burcu kişi çarpıcı bir değişimin içine girer. Yeni ilgi alanlarına, düşünce ve yaklaşım sistemi modellerine (paradigmalara) ve gerçekliklere açılır. Orijinallikle, bağımsızlıkla ve bireysellikle ilgilenir. Ruhsal ve metafiziksel uğraşlar son derece olumludur ve yaşam bilincindeki en büyük dönüşümlerden ya da değişimlerden birini yaşayabilir. Olağan sınırlarından ve kısıtlamalardan özgürleşir. Toplumun değerleriyle ve standartlarıyla ilgilenmez ve başkalarının fikirlerinden etkilenmez. Balık burcu kişi heveslerinin peşine düşer. İçsel özgürlük hisseder. Büyük bir heyecan ve deneyim zamanıdır.

Balık burcu kişi şimdi etkileyici birçok insanla tanışır. Karşısına sürekli yeni fırsatlar çıkar. Başka bir şehre taşmabilir, farklı bir kariyere başlayabilir, eski, gelişmeyen arkadaşlıklan ve aşk ilişkilerini bitirebilir.
Balık burcu kişi heyecanlıdır ve motive olmuştur. Aynı zamanda yıllardır yaşadığı katı davranış modellerini ve sıkıcı rutinleri terk eder. Geleneği kırar ve arkasına bakmaz. Bazı bireyler kişisel ya da politik işlerin şampiyonu olurken, güçlü liderlik yeteneklerini keşfederler. Gelişim ve reform konusunda isteklidir. Metotlarında inanılmaz derecede yenilikçi ve yaratıcıdır. Kendine tam olarak güvenir. Kararlı ve dinamiktir. Önemli içgörü deneyimleri yaşar.

Fanatik, sorumsuz ve asice davranmamaya dikkat etmelidir. Aşırı istekli, inatçı ya da benmerkezci olabilir. Patronlarına ve otorite figürlerine karşı aşın hassas veya sabırsız olabilir. İçinden geldiği gibi davranışı (spontanlığı) ve kestirilemez oluşu onu daha alçak gönüllü, mantıklı bir insan olarak bilenleri şaşırtabilir ya da gücendirebilir. Balık burcu kişi çok fazla yeni uğraşla enerjisini dağıtır. Sağlık açısından sinir bozuklukları, spazm ya da kalp çarpıntıları yaşayabilir. Bolca dinlenmeli ya da en azından sağlıklı egzersizler yapmalıdır. Geçmişte kalp sorunları yaşamış olanlar kendilerine daha çok dikkat etmeli ve doktorlarının tavsiyesini dinlemelidirler.

Balık burcu kişi aniden tuhaf ya da garip davranan babasıyla sorunlar yaşayabilir. Olumlu açıdan, kişinin babası ruhsal ya da okült konularla ilgilenmeye başlayabilir. Bu transit astroloji, tarot, psişik olgular ve diğer ezoterik bilgiler üzerinde çalışmak ya da bunları denemek için olumludur. Ayrıca bilim, bilgisayar, elektronik ve devrimci icatlar gerektiren projeler için de olumludur. Uzun zamandır görmezden geldiği ya da bastırdığı arzularına göre harekete geçebilir. Şimdiki ilgileriyle aklı başından gitmiştir. Her şeyden önce, kişi değişime kendini bırakmalı ve yeni ve geçici davramş biçimine direnmemelidir. Bu dönemin en büyük etkisi, Güneş’in bulunduğu evin temsil ettiği alanlarda olur. Uranüs’ün Zodyak’taki bir döngüsünü tamamlaması yaklaşık seksen dört yıl aldığından, bu transiti herkes geçir-mez. Geçirecek olanlarınsa, hayatlarının bundan sonraki kısmı epey farklı olacaktır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)