Balık Burcu

TRANSİT SATÜRN NATAL SATÜRN ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Satürn natal Satürn’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi kariyerinde ve uzun vadeli stratejilerinde başanlıdır. İşiyle ya da yaşam misyonuyla uyumludur. İstikrarlı gelişme ve ilerleme sağlar ve akima ve deneyimine istinaden terfi alabilir. Ölçülü davranır ve büyük iş başarır, çünkü geçmişteki başarılarının ve elde ettiklerinin avantajım görür. Başarıyla planlar yapar ve bir süredir üzerinde durduğu fikirleri uygular. Gayretli, azimli ve kendinden emindir. Profesyonel güveni her zamankinden fazladır.

Yaklaşık iki buçuk ay boyunca (dokuz ayda üç kez olabilir) son derece doğru, dürüst ve sorumlulukla hareket eder. Uzun vadeli hedeflere ve tutkulara odaklanır ve kendini istikrarını güvenceye almaya adar. Liderliği üstlenir ve yaşlı insanlardan, otorite figürlerinden ve kendi babasından yarar görür. Başladığı işi bitirir. İyi düşünerek risk aldığında başarılı olması muhtemeldir. Kişi pratiktir, ayağı yere basar ve iyi organize olmuştur. Kaderinin kontrolünü elinde tutar.

Satın alma yeteneği büyüleyicidir. İş ilişkileri olumludur. Zor pazarlıkların altından kalkar ve duygularına hakim olur. İmzaladığı yasal sözleşmeler, gelecek yıllarda kişinin lehine olur. Statüsü ve pozisyonu geçmişteki tutarlı ve gayretli çabalarına bağlı olarak yükselir. Yaşam amacıyla ilgili analizinde ve algısında objektiftir.
Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşmesi için fırsatlar olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)