Astrolojik Fal Bakımı İkizler

horoskopBurclar
Transit Neptün natal Uranüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi daha büyük bağımsızlık ve bireysellik kazanma olasılığından ilham alır. İçgüdülerine güvenir. Yüksek hayaller ve vizyonlar üzerinde çalışmak için işe koyulur. Güçlü şekilde özgün, yaratıcı ve ilericidir. Kişinin büinci daha yüksek gerçekleri içine alacak kadar genişler ve yeteneklerini, hüner ve icat yeteneğim genellikle geciktiren sınırları gevşetir. Hedeflerine iyimserlik ve coşkuyla ilerler.

Ruhsal, mistik ve metafiziksel uğraşlar şimdi olumludur. Kişi yüksek farkındalık yaşar. Sezgisi çok kuvvetlidir. Sezgisel ve haberci vizyonlar görür. Astroloji, tarot, yoga ve okült sanatlar üzerinde çalışmak için en iyi zamanlardan biridir. Kişi bilim, havacılık, bilgisayar, elektronik ve modem olan her uğraşta başarılı olur. Yeni fikirlerden, alternatif yaşam stillerinden ilham alır. Yabancı dinlere ve egzotik felsefelere dalar. Yaşamın gerçeklerini keşfetme konusunda heyecanlıdır ve bulduklarım insanlığın yararına kullanmak ister. İsteklerini anlamak için fırsatları görür ve katıldığı gruplar ve arkadaşları tarafından tercih edilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdakilerin gerçekleşmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

TRANSİT NEPTÜN NATAL NEPTÜN KAVUŞUMU

Bu transit, normal yaşam süresinde olmaz.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)