Astrolojik Fal Bakımı Boğa

Yengec-Burcu-Temmuz-Ayi-Yorumlari

Transit Pluto natal Uranüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi heyecan verici değişim ve ilerleme sürecinden geçer. Yaratıcüığı, deneyselliği ve yenilikçi oluşuyla var olan koşullan geliştirir. Kendini özgür hisseder ve her zaman yapmak istediği şeyleri yapar. Aktiftir ve birçok yeni uğraşla ilgilenir. Kişi oldukça sezgiseldir ve güdülerine göre davranır. Dinamik ve etkileyicidir. Anda yaşar, kendine güveni tamdır ve psikolojik komplekslerden veya ikilemlerden etkilenmez. Başarılıdır, çünkü objektif ve bağımsızdır. Dikkatim nereye çevirirse orada gelişir.

Daha yüksek gerçeklere açıktır. Astroloji, yoga, metafizik, mistisizm ve Yeni Çağ fel-sefelerinden büyük ölçüde yarar sağlar. Hatta içgörü, doğaüstü varlık veya kehanet vizyonlan veya şaşırtıcı ruhsal deneyimler yaşayabilir. Kişi bilim, elektronik, bilgisayar, teknoloji ve modem şeylerde çabucak ve kolayca başarılı olur. Baktığı her yerde sınırlan aşma fırsatlarım görür. Popüler düşünceyi ve geleneksel bakış açüannı görmezden gelir. Orijinaldir ve başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğüne aldırmaz.

Kişi ruhani insanlarla ve oldukça gelişmiş bireylerle temasa geçer. Bağımsız, büyüleyici, yaratıcı ve bireysel insanlarla tanışır. Sosyal özgürlük, kişisel gelişim veya yüksek bilinç sunan hümanist gruplara katılabilir. Yaşam stilim, ona daha fazla seçenek sunacak ve daha az sınırlayacak şekilde değiştirir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, yukandakilerin gerçekleşme olasılığı olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)