Astrolojik Fal Bak İkizler

zodiacpeople1Transit Pluto natal Güneş’e kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi etrafmda tutku, arzu ve yanlış güç kullanımını tetikleyen krizler yaşar. Kendi gündemine aşırı bağlıdır ve yoluna devam etmek için, insanları ve koşulları zorlamaya çalışır. Kişi agresif, inatçı ve aşırı ısrarcıdır. Büyük ve acı verici güç savaşlarına sarar. İlişkileri şu anda zayıftır.

Kişi uzlaşmacı ve teslimiyetçi bir tavır takınmazsa arkadaşlarım kaybeder veya ilişkilerine onarılamaz zararlar verebilir. İstekli ve bencildir. Kendim akışa bırakmak yerine, her dönüşüme direnir. İstekleri yoğundur. En çok ihtiyacı olduğunda, düzgün bir objektiflik hissedemez. Bu nedenle hayata karşı kaba ve etkisizdir.

Kişinin kibirli patronlarla ve otorite olanlarla sorunu vardır. Baskıcı, zorlayıcı ve manipülatif davranmaya başlayabilen babasından dolayı acı çeker. Ya da babasının sağlığı kötüye gidebilir. Güneş erkekleri yönettiğinden, bu transitten geçen bir kadm, kocasıyla ya da sevgilisiyle büyük sorunlar yaşayabilir. Kişi muhtemelen yüzleşmeyle, dalaşmayla ve kavgalarla çok daha sık uğraşır. Ona fiziksel zarar verebilecek tehlikeli veya kaba insanlardan uzak durmalıdır. Kendim daha hassas ve savunmasız hisseder. Aniden kıskanç ve sahipleniri olabilir. Kendim saplantılı, zorlayıcı ve kontrolcü tavra karşı korumak ve şiddetli bağlıkklanm bırakmalıdır.

Kişisel gelişim tekniklerini uygulamak için iyi bir zamandır. Dönüşüm şu anda acısız ve mücadelesiz gelmez ama kişinin yaptığı her türlü değişim derin ve süreklidir. Kişi becerikhdir ve büyük potansiyeline ulaşır. Psikoterapi ya da ruhsal uğraşlarla uğraşabilir. Yoga, astroloji, metafizik ve okült sanatlara çekilebilir. Güçlü bir karizması vardır ve li-derlik enerjileri artar. Yine de, şu anda yüzeye çıkacak diktatörce eğilimlerinden kaçınmalıdır.

Kişinin seks güdüsü güçlüdür ve aşırı tutkuludur. Bazı durumlarda, kişi yaşamında büyük bir kayıptan dolayı üzülür. Kendini kurban durumunda hisseder, ancak şimdiki durumunu acı duymadan ve varoluşun sürekli değişen doğasım saygıyla kucaklamakdır. Bu birkaç yıllık süreçte (Pluto transitinin burcuna bağlı olarak), kişi şimdiki de-ğişikliklere uyum sağlama esnekliğim, tevazu ve isteğim göstermelidir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)