Astrolojik Açıdan Burçlar

astroloji-burc-mkl (2)Burçlar çok güçlüdür ve zor veya hayatı tehdit eden bir daşa veya bukti döneminde uygulanmalıdır. Yagyalar aynı zamanda yürekten arzuları gerçekleştirmeye yardımcı olmak veya hayattaki katı engelleri kaldırmak için iyi dönemlerde yapılabilir. Zor dönemlerimde yapılan birkaç yagyam var ve güçlerini ve yararlarım doğrulayabilirim. Burçlar ABD’deki veya Hindistan’daki Hintli bir rahip çalıştıranher hangi bir Hint tapınağından elde edilebilir.

Kullanılmakta olan pek çok yagya türü vardır. Zenginlik, çocuk sahibi olma, engellerin bertaraf edilmesi, aile mutluluğu, bir eş sahibi olma ve benzeri gibi pek çok konu için yagyalar vardır. Zor bir dönem veya alt dönemi iyileştirmek için genellikle rıava graha veya dokuz gezegen yagyası tavsiye edilir çünkü hem etkilidir hem de fiyatı uygundur. (Bu yazıldığı sıralarda) çoğu tapmak iki saatlik tören için yaklaşık olarak 125 veya 150 dolarlık bir bağış talebinde bulunur.

Yagya dini bir fedakarlık, bir sunu olduğu için (yagya kelime anlamı olarak fedakarlık, özveri, sunu ya da kurban demektir), rahibe verilen bağışın büyüklüğü, sonuçlar üzerinde kesin bir etkiye sahiptir. Yüz dolar, bir insan için mükemmel ter bağış olabilir ama zengin biri bu miktarı verirken hiç de fedakarlıkta bulunmuş gibi hissetmeyebilir. Burçlar talep eden kişi tarafından gerçek bir sunu yapılmadıysa, törenin sonuçları yetersiz olabilir. Ayrıca iyiliğiniz için dua etmesini istediğiniz rahibe karşı alçakgönüllü ve teslimiyetçi bir tavır sergilemek de önemlidir.

Başka önemli bir nokta da şudur ki, yagyanın çalışmasını sağlayan şey, söylenen mantraların fark edilemeyen gücüdür. Rahip sözleri tekrarlarken, bilinci doğal olarak yaradılışın daha üst seviyelerine yükselir. Kişinin karmasının değiştirilebileceği yerler doğanın bu ince, fark edilemeyen (sübtil) seviyeleridir. Bu yüzden rahibin sözlerini kesintisiz bir şekilde tekrarlaması çok önemlidir. Yagyalar Sanskrit dilinde söylendiği için, Hintli rahipler bazen bir Batılıya ne yaptıklarının anlamım ve sembolizmini açıklamak üzere yagyayı bölerler. Bunun zayıflatıcı bir etkisi olabilir ve mümkün olduğu kadar bundan kaçınılmalıdır. Bu yüzden yagya hakkmdaki sorularm törenden önce veya sonra sorulmasını ve yagya sırasında bölünme olmaması gerektiğinin rahibe net ve kesin bir dille açıklanmasını tavsiye ederim. Bu nokta çok önemlidir.

 

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ
İsim: *

Mail: *

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)