ASTROLOJİDE JÜPİTER NATAL URANÜS KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL URANÜS KAVUŞUMU

Transit Jüpiter natal Uranüs’le kavuşum yaptığında, kişi anlık, bağımsız ve yaratıcı davranır. Kurallar, düzenlemeler ve geleneklerle ilgili her zamanki kaygılarından kurtulur. Heyecanlıdır, yaratıcıdır ve ilerlemeyle ilgilenir. Yeni başlangıçlar söz konusudur. Anında ve pişmanlık duymadan değişiklikler yapar. Kişinin sezgileri ve psişik yetenekleri özellikle güçlüdür. İçgörü ya da deha ışıltıları saçar. Gerçek, yüksek bilgi, bilincin genişlemesi konusunda isteklidir. Eğitimle ilgili, özellikle astroloji, metafizik ve okült konularında çabalar olumludur.

Ani, beklenmedik fırsatlar çıkabilir ve kişi kendim son derece özgür ve esnek hissettiğinden, bunlardan azami ölçüde yararlanır. Zamanlarının ışık yılı ötesinde olan ruhsal insanlarla karşılaşabilir ve onlardan son derece etkilenebilir.

Kişi riskler alır. Özgürlük için can atar ve sınırlayan koşullardan hemen kurtulur. Sorun, bulmaca ya da sembolleri çözme konusunda mükemmel bir zamandır. Kişinin bilimsel yeteneği büyük ölçüde artar. Bakış açısı genişler ve her yerde yeni olasılıkları görür. Asidir ve iradesi güçlüdür. Kişi yabancı gelenek ve uygulamalar konusunda farkmdalığıın geliştirecek, heyecan verici uzak yolculuklar yapabilir. Yeteneklerinden emindir ve kendine güvenir. Hızlı ve sağlam bir muhakemesi vardır. Kişi idealist, coşkulu ve iyimserdir. Uranüs natal haritada olumsuz etkilenmemişse, bulunduğu evin alanında fazlasıyla genişler.

Kişi rutinden, sistemden ve baskıdan nefret eder. Yine de kumar oynama ve mali spekülasyonlarda dikkatli olmalıdır. Şu anda, dikkatsiz ya da tedbirsiz davranmamaya dikkat etmelidir. Kişi ani kayıp ya da beklenmedik şansla karşılaşabilir. Grup aktivitesi olumludur, özellikle hümanist organizasyonlar, ruhsal kurumlar ve devrimsel eylemlerde. Kişisel gelişim için mükemmel, yorucu ya da kısıtlayıcı ilişkileri bitirmek ve sınırlayıcı koşullan sonlandırmak için iyi bir zamandır.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Dinçer Güner dedi ki:

    Jüpiter astrolojide büyük iyicil olarak adlandırılır,bolluk, bereket,şans,şifa,kısmet,bilgi,bilgelik,inanç,ruhsal güç konularını temsil eder .


İsim: *

Mail: *

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)