Astroloji

ncgr-sertifikali-astrolog-duygu-alkan-dan-kisiye-ozel-astroloji-yorumlari_507946154edba_0Kendini aldatma ya da kandırma konusunda adeta yeteneksizleşir. Bu sürecin muazzam bir gelişim ve büyüme getirmesinden dolayı, yakın ilişkiler önemli ölçüde değişir ya da sona erer. Bununla birlikte, Pluto’nun Yükselen’in üzerinde durduğu ilk yıl ya da ilk iki yıl böyle olması daha olasıdır.

Kişi gücünü kullandıkça ve bilinçsizliğinin farkına vardıkça, bazı arkadaşlıkların ya da aşk ilişkilerinin hayata karşı yeni yaklaşımım desteklemediğini görebilir. Kişinin şimdi deneyimlediği evrimsel sıçrama, beraberinde güç mücadeleleri ve ego çatışmalarım da getirir. Kişi başkalarına hükmetmemeye ya da onları istediği şekilde etkisi altına almamaya çok dikkat etmeli, sadece kendi duruşunu belli etmelidir. Kişisel bütünlüğünün ve kendini gerçekleştirmesinin seviyesi arttıkça, daha fazla kişisel kontrole, yaratıcılığa ve enerjiye sahip olur. Bireyselliğinin arttığım ve şiddetliğini hisseder. Kişi zamanının geldiğini sezer ve harekete geçmeye niyetliyse, bu zamanı bulacaktır.

Bazı bireyler varoluşlarının özüne inme ve kendilerini mükemmelleştirme arzusu duyarlar. Bu nedenle kişi, kişisel gelişim ve astroloji, yoga, gizli boyutları açığa çıkaracak diğer teknikler gibi okült konulara merak salabilir. Bu disiplinler şimdi güçlü sonuçlar ve hızlı evrimler yaratır. Kişinin ilerleyişi dinamiktir ve dışarıdan görülür. Sezgisi daha kesin, daha geçerlidir ve doğaya, evrene bağlılık duyar. Karizması ve cinsel çekiciliği artar. Daha dayanıklı, cesur, kararlı ve güvenlidir. Transit bittiğinde, görünen kişiliğini dönüştürür, kendim daha iyi tanır. Daha talihli durumlarda, kaderini kucaklar, dünyada daha önemli bir etki yapmaya başlar.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)