Astroloji Ve Burçların Günlük Hayatımızdaki Etkileri

TRANSİT JÜPİTER NATAL SATÜRN KARE YA DA KARŞIT AÇI

Transit Jüpiter natal Satürn’e kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi işinde kısıtlanmalar, engellenmeler ve etik ikilemlerden dolayı problem yaşar. Denge için mücadele eder ve çok az destek görür. Günlük yaşamın normal koşulları aniden acil, zaman alıcı bir özen ister. Genellikle işle ve profesyonel taahhütlerle ilgili kararlar için zayıf bir dönemdir. Kişi ilerlemesini ve başarısını engelleyen eski, sinir bozucu sorunlarla uğraşmalıdır.

Tedbir, azim ve disiplinle zor durumlarla yüzleşmelidir. Kişinin yargılama gücü devre dışıdır ve her zamanki aklına ve ayırt etme yetisine güvenemez. Rahatsız edici bir bürokrasiyle ve nereye dönse ufak tefek yasal zorluklarla karşılaşır. Yaklaşık beşle on gün (nadiren yaklaşık altmış gün) süresince, kişinin iş yerinde güveni ve amacı zayıflar. Kafası kanşır ve harekete geçip geçmemek, iyimserlikle kötümserlik arasında bocalar. Sorumluluklarım bırakır, uzun hoş bir tatile çıkmaya can atar, ama koşullar müsaade etmez.

Bu transitin olumsuz doğasma rağmen, kişinin sorunları şiddetli ya da uzun vadeli değildir. Sadece fazladan çalışma, baskı ve zorunluluk dönemidir. Masraflar artabilir ve kişi gecikmelerle, güçlüklerle karşılaşabilir, özgürlüğü elinden alınmış gibi hissedebilir. Bu dönemde sabır ve hoşgörüye ihtiyacı olacaktır. Mali konular olumlu değildir ve mümkünse borç almak veya borç vermekten kaçınmalıdır. Kişinin yaşlılardan ya da otorite figürlerinden yana şansı yoktur. Geçmişte yaptığı zararlı veya tatmin etmeyen durumlardan ötürü sorumlu tutulabilir. Statüsü ve ünü büyük ölçüde zarar görebilir.

Bazı durumlarda, kişisel ilişkilerde ya da iş ve kariyerden ayrı, hayatın diğer alanlarında etik bir krizden dolayı etkilenebilir. Uzlaşmaya varmalı, davranışlarının prensip ve standartlarım ayarlamalıdır. Aşın ciddi ve dar görüşlü bir tarzı olabilir ya da tam tersi aşın pasif veya uyuşuk olabilir. Her iki durumda da, hayatında sorunlara yol açabilecek görev ve zorunluluklarla ilgili uygunsuz fikirlerle yüzleşebilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)