Astroloji Fal Bakma Uygulaması

Elbisemoda-2013-burc-astroloji-ruya-yengec-1Daşaların etkilerini öngörürken, doğum haritası bir bütün olarak ele alınmalıdır. Jodie Foster için Mars daşa zor bir daşadır ve bu yedi yıl boyunca hiç şüphesiz ki elleri dolu olacaktır. Fakat, hayatınm tamamen ters yüz olacağmı ve prestij ve ününü kaybedeceğini belirlemeye çalışmak için, haritasma bütünsel olarak bakmak çok önemlidir. Ortalama veya nispeten güçsüz bir kişinin hayatında çok kötü konumdaki bir gezegenin daşası meydana geldiğinde, zarar verici etkileri genellikle daha zayıflatıcı ve sürekli olur. Gerçekte, sıradan kişileri etkileyen kötü daşalarla sıra dışı kişileri etkileyen kötü daşalar arasmdaki fark, sıra dışı insanların bu dönemi aşacak kaynaklara sahip olmalarıdır ve bu yüzden bu dönemleri (daşa ölüm veya delilik gibi şeyler öngörmediği sürece) daha hızlı atlatırlar.

Astroloji fal bakma zenginliğini, gücünü ve itibarım Mars daşadaki yedi yıl boyunca kaybedeceğini söylemeden önce, doğum haritasındaki şu konumları düşünün: iki gezegen Satürn ve Venüs kendi burçlarındalar, bu yüzden etkilerini güçlendiriyorlar, Jüpiter Ay’a tam açı yapıyor, bu şans ve bereketin göstergesidir, Ay’ın köşesel oluşu (onuncu evde) daha da güçlenmesini sağlar, Jüpiter de köşeseldir (dördüncü evde) ve dokuzuncu evin yöneticisi olan benefik Ay tarafından tam açı almaktadır ve son olarak, Hint astrolojisinde kişinin cesaretini, irade gücünü ve odaklanma yeteneğim gösteren üçüncü ev daha güçlü olamazdı. Üçüncü evdeki malefikler mükemmel olarak düşünülür ve Astroloji fal bakma  üçüncü evinde hem Satürn hem de Ketu vardır! Mars daşa Foster için en zoru olacaktır, fakat işler zorlaştığı için teslim olmayacaktır. Gücü test edilecektir ama doğum haritası, güçlükleri aşmak için gereken yetenekten fazlasma sahip olduğunu gösteriyor.

Hint astrolojisindeki Astroloji fal bakma uzmanlar, Mars’ın neechabhanga rajayoga yaptığım fark edeceklerdir, bu meydana gelen zayıflatıcı etkiyi iptal eden bir durumdur. Bunun iki nedeni vardır: 1) düşük gezegenin bulunduğu evin yöneticisi, yani Ay, köşeseldir ve Astroloji fal bakma  düşük gezegenin bulunduğu burçta yücelen gezegen, yani Jüpiter, köşeseldir. Astrologlar neechabhanga gezegenlerinin yorumu hakkında farklı görüşlere sahiptirler. Bazıları, neechabhanga rajayoga özelliği gösteren düşük gezegenin yücelme konumundaymış gibi işlev gördüğünü söylerler. Benim tecrübeme ve hocalarıma göre, kötü durum biraz hafifler fakat bu asla bütün zorluğu yok edecek kadar yeterli değildir.

Bir önceki yazım: DOKUZUNCU EVİ YÖNETEN VEYA YAY BURCU OLAN
İsim: *

Mail: *

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)