Aslan burcunda bulunan Güneş/Venüs

icerikRosemarie Bowser 22 Aralık 1984’te 13 milyon kazandı. O gün transit Jüpiter 25 derece Yay burcundaydı, doğum haritasında 18 derece Koç burcunda bulunan Ay, doğum haritasında 19 derece Aslan burcunda bulunan Güneş/Venüs ve 26 derece Aslan burcunda yer alan Merkür ile büyük üçgen açısı yapıyordu. Transit Jüpiter para ile ilgili 2.evdeydi.

Jüpiter’in geri gitmeye başlamadan önce oluşturduğu istasyon noktası Nisan 1984’te 19 derece Yay burcunda yer alıyordu. Burası Güneş ve Venüs ile tam bir üçgen açısı yapmaktadır.

Transit Rahu 3 derece Boğa burcundaydı, burada doğum haritasındaki Rahu ile birleşmişti. Bunun yanında transit Satürn 0 derece Akrep burcunda doğum haritasındaki Ketu ile birleşmişti ve hem transit, hem de doğum haritasındaki Rahu ile açı yapıyordu.

Richard Harrington 23 Aralık 2002’de 4 milyon kazandı.

O gün transit Jüpiter 23 derece Yengeç burcunda ve Rahu 14 derece Boğa burcundaydı, transit Ketu 14 derece Akrep burcunda transit Jüpiter ile üçgen açısı yapıyordu. Transit Jüpiter doğum haritasındaki Ay/Ketu ile birleşmişti ve Balık burcunda 8.evdeki Venüs, Mars ve Merkür gezegenleriyle üçgen açısı yapıyordu. 8.ev piyangodan kazanılan paralar ile sık sık ilişkilendirilmektedir çünkü miras ve sigorta gibi, kişinin çalışması hariç nedenlerle ortaya çıkan para ile ilgilidir.

Transit Ketu 14 derece Akrep burcu ile büyük üçgen açısını tamamlar. Transit Rahu doğum haritasındaki Rahu yanında, para meselelerini temsil eden Artha evlerinde yer alan toprak burçlarıyla da üçgen açısı yapmaktadır.

Jüpiter ve Rahu’nun istasyonları piyangonun kazanıldığı gün bulundukları dereceler ile yaklaşık aynı derecelerde yer almaktadır. Jüpiter Aralık aymda 24 derece Oğlak burcunda, Rahu ise 14 derece Boğa burcunda istasyon yapmıştı. Bu olay bu dereceleri kuvvetlendirdi. Doğum haritasındaki Ay doğrudan Jüpiter’in bu istasyonunda yer alır.

Shirley May 26 Aralık 1991’de 3 milyon kazandı.

O gün transit Jüpiter 20 derece Aslan burcunda, transit Rahu ise 16 derece Yay burcundaydı. Transit Rahu ve Jüpiter’in ikisi de birbirleri ile üçgen açısı yapmaktadır ama doğum haritasındaki Jüpiter 24 derece Koç burcunda büyük üçgen açısını tamamlar. Piyango çıktığında transit Jüpiter 20 derece Aslan burcunda istasyon kurmuştu. Bu olaydan önceki tutulma sırasında, Temmuz ayında Rahu 25 derece Yay burcundaydı ve doğum haritasındaki Jüpiter’in derecesindeydi. Transit Ketu 16 derece İkizler burcunda parayla ilgili 2.evi yöneten doğum haritasındaki Mars gezegeni ile üçgen açısı yapıyordu.

Sharon Brown 26 Aralık 1996’da 35 milyon kazandı.

O gün transit Jüpiter 18 derece Yay burcundaydı ve doğum haritasındaki Satürn ile üçgen açısı, doğum haritasındaki Güneş ile de büyük üçgen açısı yapmıştı. Doğum haritasındaki Satürn büyük kazançlara ilişkin 1 l.evi yönetir.

Transit Rahu 14 derece Başak burcunda doğum haritasındaki Ketu ile birleşmiştir. Yani transit ay düğümleri doğum haritasındaki ay düğümleri ile birliktedir. Rahu’nun Ketu ile, Ketu’nun Rahu ile birleşmesine düğümlerin evrilmesi adı verilir.

Jüpiter’in ilerlemeye başlamadan önce duraklaması Eylül aymda 14 derece Yay burcunda gerçekleşmişti, piyango çıktığı sırada Rahu Ekim ayından beri 14 derecede duraklamıştı.

Transit Satürn’ün 7 derece Balık burcunda iken doğum haritasındaki Rahu ve transit Ketu ile birleşmiş olduğuna dikkat edin.  1. Didem dedi ki:

    Ask hayati ve egitim


İsim: *

Mail: *

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)