ASLAN BURCU ERKEKLERİN ÖZELLİKLERİ

Aslan burcundan gelen erkek kısa boylu da olsa, uzun boylu da olsa farketmez. O, her girdiği kalabalıkta daima ayırt edilir ve dikkat çeker. Davranışları gururlu, kendinden emin, görünümü/le daima bakımlı ve titizdir. Gösterişli ve cafcaflı da olsa, daha tutucu ve sade de olsa her zaman güzel giyinir eğer parası varsa giyimi için bunu avuç avuç harcamaktan çekinmez. Daha ilk karşılaşmada karşısındakilerin ya sonsuz hayranlığını ya da derin nefretini kazanır. Bu erkek herhangi bir girişimin reisi, başkanı olmak için ideal bir tiptir. Kişilik bakımından çok yönlü olduğu için çevresindekilerin çeşitli özelliklerini kolaylıkla anlar. Onlardan ne bekleyebileceğini ne bekleyemiyeceğini bir bakışta kestirerek bu yönde zaman ve çaba harcamaktan kurtulur. Karşısındakilere söz geçirmek yönünden de etkilidir. Buyruklarının ve talimatlarının hemen herkesçe anlaşılmasını sağlayacak yalın fakat çok etkin konuşması ve yazı tarzı vardır. Bu erkek çevresindeki kişileri ya da olayları beğendiğini de beğenmediğini de kesin ve güçlü bir anlatımla, herhangi bir duraksamaya ve dolambaçlı laflara kaçmadan ifade eder.

Aslan burcundan gelen erkek geçmişe karşı son derece büyük bir saygı besler ve geleceğe bir çocuğun umut dolu iyimserliği ile bakar. Bir ev sahibi olarak son derece parlaktır. Konuklara ve yabancılara daima verebileceğinin en iyisini, en güzelini vermekten zevk duyar.

Bu tipi duyguları biraz aşırı taşkın, aşırı cömerttir. Bu yüzden olmayacak kişilere karşı sevgi hisleri besleyerek kendisine yakışmayan, yürümesi zor ilişkiler kurabilir. Ne var ki karşısındakini affedebilme yeteneği üstün özellikleri ve karakteri savesinde. uğradığı yenilgileri başarıya dönüştürebilir.rEn olmayan durumları idare etmek, bunlara kendini alıştırmak esnekliğine de sahiptir. Aslan erkeği çok çalışır. Ne var ki çalışma yönteminin düzensizliği çevresindekilerinin sabrını taşırabilir. Çünkü bir bakarsınız, uzun zaman hiç durmaksızın, gecesini gündüzüne katarak çalışan bu adam bir gün gelir uzun bir tembellik dönemine girer ve o zaman değil iş yapmak, parmağını bile kıpırdatmak istemez.

Aslan burcundan gelen erkeğin arkadaşlığına doyum olmaz. Çünkü sıcak kanlı, açık yürekli, cömerttir. Sevdikleri için canını verir. Evlendiği zaman eşini el üstünde tutan, evine son derece iyi bakan harika bir eş, ev erkeği ve baba olabilir. Sevgi dolu, sevmesini bilen bir karakteri vardır. Sevgisi daima yürekten gelir, içten ve ateşlidir. Eğer karşılık bulmazsa Aslan burcundan gelen adam sevgisini gururlu, kibirli bir tutum arkasına gizlemek yoluna sapabilir.

Aslan erkeği hiç bir burçta bulunmayan bir gurura sahiptir. Birçok davranışları, yaptıkları ya da yapmadıkları bu gurura dayanmaktadır. Gururu incindiği zaman o kadar büyük ıstırap çeker ki sağlık durumu bile bozulabilir. Bu erkek iyi yaşamasını, lüksü sever. Bu yüzden haristir. Hayatın özelliklerini ve her türlü konforu sağlamak için elinden geleni yapar.

Aslan burcunda gelen adamın cinsel iştahı da çok gelişmiştir. Bu yüzden seks yaşantısına büyük bir önem verir. Bir ilişki kuracağı zaman kendini tümüyle karşısındaki kadına adar ve bu ilişkiyi güzelleştirmek, zenginleştirmek, ayakta tutmak için elinden gelen hiç bir çabayı esirgemez. Kadınlar bu erkeği beğenmekten kendilerini alamazlar. Çünkü ondaki erkeklik gücünü ve bütün dişi şeylere karşı duyduğu sevgiyi hemen sezerler. Planeti olan güneşteki aldığı sıcak kanlılık ve cömertlik bu erkekten gene güneşin ışınları gibi çevresindeki herkese ve herşeye doğru yayılır.

Aslan erkeğinin karakterindeki zaaf gururuna bağlıdır. Gururu yüzünden bu erkek pohpohlanmaya ve övgüye pek düşkündür. Kendinden bunları esirgeyen kadına ne kadar bağlı olursa olsun bir süre sonra onu bırakacak ve bu derin ihtiyaçlarını daha köklü bir şekilde cevaplandıran başka kadın bulma yoluna gidecektir.

ASLAN BURCU (LEO)

Kralların, başkanların ve hükümdarların simgesidir.

23 Temmuz 23 Ağustos

Başlıca özellikleri: Gururlu, cömert, karşısındakine güvenen, enerjik, buyurgan, otorite sahibi, sıcak kanlı olmalarıdır. •

Planetleri: Güneş, Uğurlu Mücevherleri: Yakut ve elmas, Uğurlu renkleri: Portakal rengi, Uğurlu Metalleri: Altın.

ASLAN BURCU ERKEKLERİN ÖZELLİKLERİ_1.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

17 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)