Aslan Burcu Aylık Fal Bakımı

ncgr-sertifikali-astrolog-duygu-alkan-dan-kisiye-ozel-astroloji-yorumlari_507946154edba_0
Transit Uranüs natal Neptün’e kare ya da karşıt açı yaptığında kişi illüzyona, aldanışa kapılır ve ağırlıklı olarak Neptün’ün ev pozisyonunun temsil ettiği yaşam alanında çözülme yaşar. Kişi özellikle hassasür. Dengesi ve sağlamlığı ciddi bir şekilde sınanır. Gerçi bu, Neptün’ün natal haritadaki durumuna bağlı olsa da, çoğu için duygusal dengesizlik zamanıdır. Neptün iyi konumlanmışsa, kişinin idealist eğilimleri uyarılır. Sezgisel ve mistik deneyimler yaşar. Neptün zarar görmüşse, bu transit streslidir, sinir, kafa karışıklığı ve bir hayli korku getirir. Kişi bolca dinlenmeye, iyi yemeye çalışmalı, bir süre ağır programlardan ve yorucu durumlardan uzak durmalıdır. Kişi kendini daha güvenli hissedene ve zihni berraklaşana kadar kararlarım ertelemelidir.

Aşırı hayal kırıklığı ve aldanma yaşayabilir. Kendine aşırı güvenir; kolay kanar ve çok geç olana kadar da bunu anlamaz. Şimdi ona rehberlik eden zihni değil kalbidir. Bu nedenle objektiflikten ve bağımsızlıktan yoksundur. Kişi ütopik idealler ve romantizm, belki de gerçekçi olmayan vizyonlar için can atar. Aniden acımasız gerçeğe, dünyaya döndürüldüğünde kendim cesaretsiz veya umutsuz hissedebilir. Kolayca koşullann gölgesinde kalabilir.

Bazı insanlar günlük yaşamdan kopar ve uyuşturucu, alkol veya mistisizmle kaçmak ister. Ruhsal girişimler tercih edilebilir, ancak kişi bu alanda da herhangi bir aşırılıktan kaçınmalıdır. Aldanma ve hileye maruz kalır. Ne olduğunu anlamadan istismar edilebilir. Kişinin bilinçaltı çok aktiftir. Canlı ve bol rüya görebilir ve bu rüyalar haberci olabilir.

Kişi esinlenmiştir ve heyecanlıdır. Yaraücıdır ve hayal gücü güçlüdür. Sanatsal ifadesi yenilikçi ve orijinaldir. Şarkıcüar, şairler, fotoğrafçılar ve film yapımcıları şimdi hayatları sallanüda ve istikrarsız olsa bile çalışabilirler. Normal koşullar altında dengesiz olanlar, bu transiti son derece sinir bozucu bulabilir. Bu gibi insanlar halüsinasyonlardan ve hayali düşünme biçiminden rahatsız olabilirler. Şimdi oluşan hastalıklar genellikle sinir ve stresten kaynaklandığı kadar, bozuk yemekler, toksin ve zehirlerden de kaynaklanır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)