Aslan Burcu 2017 Mart Ayı Yorumu

MART

Aşk ve İlişkiler

Mart ayı, partnerinizle ilgili konuların ön planda olacağı maddi manevi konuları masaya yatıracağınız bir dönemi vurguluyor.

14 Mart itibariyle Satürn’ün aşk evinizdeki geri hareketi, özellikle sizden yaşça büyük olan kişilere aşık olmanıza sebep olabilir. Bu dönem risklere karşı duyarlı olmanız gerekmektedir.

İş, Kariyer ve Para

20 Mart itibariyle Balık burcunda, 8. evinizde meydana gelecek olan Güneş tutulması, miras ve çevrenizin mali kaynaklan adına önemli çözülmeler yaşayacağınızın bir göstergesi olacaktır. Maddi kaynaklarınız ile ilgili beklediğiniz fırsat kapınıza kadar gelebilir. Uzun süredir verdiğiniz mücadelenin sonucunu alabilirsiniz. Değişimler aylar içinde aşama aşama meydana gelebilir. Bu evreyi çok iyi değerlendirmenizi diterifn.

Sağlık

Bu ay bağırsak sorunlarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. 5 Mart itibariyle diyet ve detoks programına başlayabilirsiniz. Bu evre tatlı isteğiniz artabilir. Bunun sebebi duygularla alakalıdır. Aşırı tatlı krizleri, kiloları ve sağlık sıkıntılarını da beraberinde getirir.

Mart Ayı Olumlaması

“Öngördüğüm ve öngörmediğim yerlerden zenginleşiyorum ve şükran duygusuyla yaşıyorum.”

Mart Ayı Esması

“El Varis” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 707 adettir. Erkeklerin “El Varis”, kadınlarınsa “Ya Varis” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ayınız maddi ve manevi kazanç içerisinde geçebilecektir.
Aslan Burcu 2017 Mart Ayı Yorumu _3.jpg

Bir önceki yazım: Akrep Burcu Genel Yapısı  1. Arzu dedi ki:

    Evliyim yas 41 3 ağustos aslan burcuyum çok mutsuzum ilerde neler bekliyor esim yengec burcu

  2. Ercan Adlı dedi ki:

    Ben senelerdir çok yalnızım. Bu yalnızlık bitecek mi


İsim: *

Mail: *

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)