Aslan burcu 2015 para yorumu

indir6 Nisan 2015’de Koç burcunda oluşan Yeniay, 15 gün sonrasına dek etkisini koruyacak. Azalarak süren etki, gerçekte Yeniay gerçekleşmeden 15 gün önce başlıyor. Bu dönemde yeni bir teklifle karşılaşabilir, daha iyi koşullarda çalışmaya ve önemli sorumluluklar almaya başlayabilirsiniz.

Yönetici olmak, sorumluluklarınızın artması gibi hedefleriniz varsa bu dönemde kimse engel çıkaramayacak sevgili

Yengeç. Burcunuzda yol alan Mars enerjik, kavgacı ve talep kâr görünmenize sebep oluyor. Bu durum dezavantaj olabilir. Mücadeleci ve cesur görünmeniz etkileyicidir, ancak kavgacı görüntüsü iş yaşamınızda profesyonel bir tutum oluşturmaz. Yakın ilişkileriniz veya varsa ortağınız bu tür tutumlarınızdan etkilenebilir. Siz bir süre atak, ama nazik olmayı başarmalısınız. Yeni fırsatlar böyle oluşabilir. Zira bu sert bir Yeniay olacak.

14 Ekim 2015’de tam tersine yumuşak bir Dolunay ger çekleşiyor kariyer alanınızda. Genellikle yumuşak Yeniaylara ve sert Dolunaylara rastlarız.

Ancak bu kez durum tam tersi; bitişleriniz için doğal paraşüt kullanıyor ve canınız yanmadan sağlam zemine ulaşıyor duygusu taşıyacaksınız. Başlangıçlarınız içinse, ani bir rüzgârın mecbur ettiği savrulma ve yere yuvarlanarak konma duygusu kaplayacak ruhunuzu.

14 Ekim Dolunay’ı 5 gün öncesinden etkili olmaya başlayacak ve etkisi 5 gün sonraya dek sürecek. Tanınmak için sıkı bir çalışma içine girmeniz, zor koşullara katlanmanız gerekiyor. İstemediğiniz seyahatlere gönüllü görünmeniz ya da her işte vardır bir hayır felsefesini benimsemeniz 2015’de işlerinizi kolaylaştıracak. Bu dönemde hayatın hemen her alanına enerjinizi yönelteceksiniz sevgili Yengeç. Buna rağmen, kariyer tırmanışlarınızı hedeflediğiniz noktaya yaparsanız bu günlerde özel bir mevkiye taşınabilirsiniz.
İsim: *

Mail: *

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)