Aşk Hayatı Tavsiyeleri

icerikSadece bir dangalak bu işe fazla asılmaz. İnternet sadece bir araçtır ama çok güçlü bir araçtır. Bunu ikinci bir iş gibi değerlendirin. Üstesinden gelip parçalayın!

Ev değiştirmenin tam ortasındasınız (bu arada bu sadece, karınızın kıçınıza tekmeyi vurup sizi evden attığını ve gidecek bir yeriniz olmadığını söylemenin güzel bir yoludur) ve öngörülebilir bir gelecekte kendinize yaşamak için yeni bir yer bulmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Şans eseri kendi ayaklarınız üzerinde durana kadar, sizi misafir etme teklifinde bulunan iyi arkadaşlarınız var. Bu tekliflerden birini kabul edip, ona sizin evde olduğunuzu bile fark etmeyeceğini söyler ve yeni bir ev bulunca hemen çıkıp gideceğinize yemin edersiniz.

Sorun

Arkadaşınızın çok tatlı bir evi var. Sizin eski yerinizden çok daha güzel ve kahretsin ki, bulabileceğiniz her yerden çok daha iyi. Olabilecek her şekilde buranın keyfini sonuna kadar çıkarmak istiyorsunuz. Yok artık, bu bir masaj koltuğu mu?

Beceri standardı bir ya da en fazla iki ay kalmayı başarmak olsa da, mümkün olduğu kadar uzun oraya yapışıp kalmayı denemelisiniz. Özellikle sizden kira isteyecek kadar akıllı değilse. İşte, bu durumu olabildiğince uzun sürdürmenin yolu.

ADIM 1 PARA HARİÇ HER İŞE EL ATIN.

Onun söylemesine gerek kalmadan etrafta bir şeyler yapın. Bir şeyleri tamir edin, bir şeyleri temizleyin veya ortalığı siz taşınmadan önceki haliyle korumaya çalışın. Bunları sizden istenmeden yapın. Temel olarak güzel bir kız için yapacağınız her şeyi yapın. Son kız arkadaşınızın parmağınızı bile kıpırdatmadığınız için sizi evden kovduğunu dikkate alırsak, kuşkusuz bu becerilerin üzerinde zaten çalışmanız gerekir. (Şey, aslında teknik olarak bir parmağınızı kaldırdınız ama bu onun görmek istediği parmak değildi.)

ADIM 2 BÜTÜN GÜN DIŞARDA TAKILMAYIN.

Orada yaşıyor olmak bir şeydir ama o işteyken bütün gün tembellik edip, onun video oyunlarını oynamak, koltuğunda oturmak, tuvaletine etmek başka bir şeydir. Siz evde olduğunuz her seferinde, onun eve gelmesi de ayrıca can sıkıcıdır. Bazen adam sadece yalnız olmak ister ve bir arkadaşı koltuğa uzanıp sabahtan akşama kadar DVD’de “Arrested Development” şovunu izlerken bunu yapmak zordur.

ADIM 3 EĞER KIZ ARKADAŞI VARSA ONDAN HER ŞEKİLDE UZAK DURUN.

Yaşam şartlan muhtemelen yeterlidir ama kız arkadaşı büyük sorunlarla karşılaşacaktır. Aylardır yanma taşınmak için uğraşmaktadır ama o buna yanaşmamaktadır. Bu sırada onun pşt arkadaşı (bu örnekte o sizsiniz) evinden atılmış ve kızın erkek arkadaşı ona yatacak bir yer vermek için kollarını açıp karşılamıştır. Önceden dikkatli olun: Sizi attırmayı kafasına koymuştur. Onun geldiği zamanlarda dışarıda olmayı planlayın. Birlikte takıldıklarında onlarla takılmayın. Kızın yoluna çıkmayın, böylece çok daha uzun süre kalabilirsiniz.

Bir şeyleri kırıp dökmeyin ya da ortalığı (çok fazla) dağıtmayın.

Evde ortalığı dağıtan, kazara elle yıkamak için kullanılan bulaşık deterjanını bulaşık makinesine koymak gibi aptalca şeyler yapan ve mutfağın su basmasına neden olan bir adamdan daha kötü bir şey olamaz.

Bu kitabın yazarı bugün yaptığı tam da buna benzer olay için özür diler.

Kimlik hırsızlığı bu ülkede büyük bir sorundur. Son dönemde yapılan araştırmalar her yıl yaklaşık 9 milyon kişinin kimliğini kaybettiğini ortaya koymaktadır. Hatta siz veya tanıdığınız birisinin başına bu tür bir kimlik hırsızlığı gelmiş olabilir. Eğer böyle bir şeyle karşılamış birisini tanımıyorsanız, tanımak üzeresiniz, çünkü birkaç aylığına başka birisi gibi davranacaksınız.

Sorun

Bir süreliğine bir başkasının kimliğine bürünmeniz gerekiyor. Sadece istediğiniz sonucu elde edene kadar. Bunu yasal gibi göstermeniz ve yeni bilgileri kolayca ezberlenebilir hale getirmeniz gerekiyor. Bilgileri ezberden bilmezseniz inandırıcılığını kaybedecektir. Ancak en iyi arkadaşınız hakkında her şeyi biliyorsunuz. Kimlik numarasını bile. Bu işe yarayacaktır.

Yasa dışı hiçbir şey yapmayacaksınız, bu sadece kısa bir süreliğine olacak. Yalnız o bunu öğrendiğinde, neden bir aydır onun kimliğine büründüğünüzü açıklayacak çok güzel bir sebebe ihtiyacınız var. İşte arkadaşınızın kimliğine bürünmeniz için geçerli birkaç senaryo.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. gul dedi ki:

    Ben ucretli ogretmenim seneyede ayni okulda calismak bana nasip olacakmi bekarim evlilik gozukuyormu yada ban takilan biri var ama uygun degil beni neler bekliyor


İsim: *

Mail: *

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)