AKREP BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ

Akrep kadınının yüksek prensipleri vardır. Kendi kendinden olduğu kadar karşısındakilerden de çok şey bekler. Bu yüzden onunla geçinmek bazan çok zordur. Becerikli ve güçlü bir kadındır. Bu yüzden başkalarının zaaflarını hoşgörüyle karşılamak ona kolay gelmez. Hele prensip meseleleri söz konusu olduğu zaman Akrep kadını sert ve katı davranabilir. Ne yazık ki bu güçlü irade sahibi kadın zıtların çekimi yoluyla kendisinden çok daha zayıf olan erkeklere karşı bir eğilim duyar. Böyle bir erkekle bir ilişki kurduğu zaman da huysuzlaşır, geçimsizleşir yani karakterinin nahoş yönleri su yüzüne çıkar.

SEKS

Karakterinin ve iradesinin bütün gücüne, prensiplerinin yüksekliğine rağmen Akrep kadını tepeden tırnağa dişidir, şehvetlidir ve sevme4 sevişme yeteneği son derece geniş ve köklüdür. Çoğunlukla bu güzel yeteneklerini rastgele kişilerde harcamaz. Ancak sevgisini ve saygısını kazananlara karakterinin daha yumuşak ve şefkatli yönünü gösterir. Ama demin de dediğimiz gibi bazan da yanılarak çekici fakat zayıf iradeli erkeklere vurulduğu görülür. Akrep kadını aynı zamanda eşsiz bir annedir ne var ki çoğu zaman çocuklarından fazla şey bekler. Onların önüne aşılması güç hedefler diker. Eğer çocukları kendisi kadar güçlü ve yetenekli değilse onun isteklerini yerine getirmekte, onun istediği gibi olmakta güçlük çekebilirler. Akrep kadını kıskançtır. Evlendiği ya da sürekli ilişki kurduğu erkek ona her zaman aşkı ve “bağlılığı konusunda güvence vermek zorundadır. Yoksa kadının kendiliğinden vehimlere kapılarak mutsuz olduğunu görür. Zaten kıskançlık söz konusu olmadığı zamanlarda da Akrep kadını karşısındaki erkekten daima sevgi belirten söz ve davranışlar bekler.

AKREP BURCU (SCORPİO)

Yönetmen ve idarecilerin simgesidir.

24 Ekim 22 Kasım

Bu burçta doğanların başlıca özellikleri: Enerjik, bağımsız, ateşli, azimkâr, sevdiklerini çok sevmek, sevmediklerini ise hiç sevmemek.

Planetleri: Mars

Uğurlu taşları: Topaz, malaşit

Uğurlu renkleri: Koyu kan kırmızısı

Uğurlu metalleri: Çelik

AKREP BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ_32.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?  1. Marziye dedi ki:

    Irana gitmek istiyorum ama vize işlerim hal olmuyor bunun hakkında


İsim: *

Mail: *

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)