AKREP BURCU JÜPİTER TRANSİTİ

AKREP BURCU JÜPİTER TRANSİTİJüpiter sekizinci evden geçerken, kişi bir anlamda etrafındaki dünyayla birlik ve beraberliği deneyimler. İnsanlarla bağlantısını hissettiği ve yersiz bir bağımlılık duymadan bu deneyime kapıldığı ruhsal bir transittir. Yaklaşık bir yıl boyunca arzularıyla olağan özdeşleşmesinden özgürleşir. Yani mutluluğu ve dengesi, dışarıdaki herhangi bir başarıya ya da başarısızlığa bağlı değildir. Sonuç, kendine özgü bir özgürlük hissidir. Kişi yersiz hassasiyetten ve acıyı göz ardı etmek ya da acı çekmemek için kontrol etme ihtiyacından ba-ğımsızdır. Duygusal olarak zengin ve esnek hisseder, başkalarına karşı açıktır ve incinmekten korkmaz. Kimliğim ve bireyselliğini diğerleriyle, özellikle sevdikleriyle birleştirdiğinde, gücünü ve asaletim korur.

Kişinin değerleri kişiselden evrensel olana, sahiplenmekten paylaşmaya doğru değişir. Bireysel ihtiyaçlarım terk ederken ve herkesin lehine bir değer sistemi isterken, vasiyetlerden, mirastan ve ‘kazanılmamış yollardan’ gelen paradan maddi kazançlar elde edebilir. Her anlamda mali ortaklıklar konusunda şanslıdır. Faizler ya da bağışlar konusunda başarılı olabilir ve nafaka ödemeleri ya da emekli aylığı gibi konularda pazarlık etmek için iyi bir zamandır. Kişi partnerleri, sigorta şirketleri, piyango ve miras yoluyla para kazanır. Batı astrolojisinde sekizinci ev seksle bağlantılı olduğundan, bu transit boyunca kişinin olumlu cinsel deneyimleri olabilir. Cinsel alanda eksiklik gibi bir derdi olmaz ve güzelliği, neşeyi, cinsel hazzm kutsallığım takdir edebilir. Bilincinin genişlediğim hissedebilir ve orgazm sırasında sevgilisiyle bir olmanın en harika hazzını deneyimleyebilir.

Bu zamanda okült ve ruhsal uğraşlar oldukça iyidir. Kişi medyumları, astrologları ya da gizli, saklı bilgiyi açığa çıkarmasına yardımcı olabilecek birini ziyaret edebilir. Ya da kendisi metafizik konularla ilgili araştırmalara başlayabilir. Olağan bağımlılıklarından, korkularından, arzularından ve komplekslerinden özgür olduğu için, normalde hassas olabileceği konulan derinden araştırabilir. Kişi şimdi ölümü doğal bir deneyim olarak görebilir ve iyimser bir şekilde ölümlü oluşuyla yüzleşebilir. Astral seyahat, reenkamasyon ve ölümsüzlük gerçeğim düşünebilir. Sezgiler güçlüdür; kendim huzurlu ve bu gibi yeteneklere açık hisseder.

Hint öngörü astrolojisinde Jüpiter sekizinci evden geçerken, aynı zamanda on ikinci, ikinci ve dördüncü evlere açı yapar. On ikinci eve açı yapması bir büyüme yılı, ruhsal gelişim, anlaşmalar, cinsel haz ve ruhsal amaçlarla başka ülkelere seyahat ihtimali anlamına gelir, ikinci eve yaptığı açı, servet kazanmada iyi şansı ve olumlu, elverişli eğitsel dene-yimleri gösterir. Dördüncü eve bakışıysa kişinin taşınabileceğini ya da yeni bir ev veya araba alabileceğim gösterir. Annesinden yarar sağlar ve bu dönemde birbirleriyle ilişkileri mutluluk verir.

Bir önceki yazım: Tarot Aşk Açılımı 3 Kart
İsim: *

Mail: *

16 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)