Akrep Burcu Genel Yapısı

Akrep Burcu için Başkalarının yaşamlarına bulaşmamak için geçmediğimiz çizgiler var ama fiziksel tehlike varsa, pasif kalma riskini alır mısınız?

Dünyamızın durumu pasifliğin sonuçlarını göstermektedir. Örneğin, kalabalığın dertleriyle uğraşma işini başkalarına bırakmak çok daha kolaydır. Pasifliğimizin bir sonucu olarak erimeyecek bir çöp yığınıyla kaplı bir dünyada yaşıyoruz. Zehirli kimyasallar içme suyumuza karışıyor, ormanlarımız hızla yok oluyor. Eğer biz pasiflik yolunda devam edersek, gezegenimiz yakında yaşamaya uygun bir yer olmayacak. İnsan ırkının geleceğini yok ediyoruz. Bu bizi oldukça sinirli yapıyor, öfke majisini kullanmak değişim etkisi yapacak bir yoldur.

Akrep Burcu majisi zordur; sizi şeylerin karşısında durmak ve onları değiştirmek için zorlar. Başarı, bir zamanlar tehlikeli görünen enerji gücünü kullanarak dünyamızı yeniden yaratmaktır. Bu bize Tanrıların duygularımızı kullanarak bize verdiği hediyenin kullanılmasıdır. Öfkenin hizmet ettiği gerçek amaç hayatımızdaki negatif etkilerin yok edilmesidir. İnsan aklı, sık karışır ve negatif etkiler pozitif etkileri yok etmeye çalışır.

Çok sık “tam çember etkisi’ni göz önünde bulundurmayız. Öfke, bize kişisel olarak gelir ve biz de onu bize iyi geleceğini düşündüğümüz şekilde kullanırız. Fakat çoğunlukla bütüne bakmayı unuturuz. Öfke, doğanın iyileştirdiği ya da koruduğu yıkımların ötesindeki amaçlara hizmet eder.

Akrep Burcu Genel Yapısı _1.jpg

Bir önceki yazım: Akrep Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)