Akrep Burcu Fal Bak

Close up shot of astrological clock in Piazza San Marco, Venice
Transit Neptün natal Mars’a kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi arzularım yerine getirmekte sorun yaşar. İsteklerinde yoğun ve idealisttir, ancak hızla güvensiz ve çekingen olur. O zaman da, dolaylı yollarla yolunu bulmaya çalışır. Bu durumlarda, el altından yürütülen şeyler kötü şekilde başarısızlığa uğrar. Kişinin başkalarıyla yaptığı işlerde samimi ve dürüst olması gerekir ve en iyisini ummalıdır. Ne yazık ki, bu transitte başarı ve başarma yetisi hiç olumlu değildir. En önemlisi, kişi akranları ve ortakları tarafından aldatılma, dolandırılma ve kullanılmaya dikkat etmelidir. Özellikle kadınlar, cinsel saldırıya ve tecavüze karşı korunmalıdırlar. Bilinçalü cinsel mesajlar yansıtarak, sapkın insanları çevrelerine çekebilirler.

Romantik görüşmeler, şu anda hayal kırıklığı ve depresyon getirebilir. Kişi arzularında hiç sınırlama algılamaz ve bu nedenle, bir fantezi sevgili ile gerçek bir olasılık olan kişi arasındaki ayrımı yapamaz. Mars cinselliği temsil ettiği ve şimdi transit Neptün açı yaptığı için, kişi güçlü cinsel fanteziler kurmaya başlar. Deneyseldir ve cinsel sapkınlıklarla ilgilenmeye bile başlayabilir. Cinsel kontrol ve tedbir yok olur.

Kişi aniden zayıf ve yorgun olabilir. Enerjisi düşer ve sağlığı çok daha hassastır. Kanı zayıflar ve bedenine aldığı zehir, toksin ve doğal olmayan maddelere karşı çok dikkatli olmalıdır. Bu yaklaşık iki yıl boyunca, transit Neptün’ün natal Mars’a tekrarlayarak kare veya karşıt açı yaptığı ikiyle dört aylık her seferde, kişi demir takviyesi almalı ve kanım besleyecek (özellikle koyu yeşil, lifli sebzeler) yiyecekler yemelidir. Uyuşturucu ve alkolden uzak durmalıdır, çünkü şimdi son derece zarar vericidirler. Her şeyden önce, bu transitte ameliyat program dahilinde olmamalıdır. Neptün transitlerinde doğru teşhis neredeyse imkansızdır ve anestezide büyük sorunlar oluşabilir. Ayrıca kişi, illüzyon, aldatılma, yetersizlik ve ihmale bağlı olarak ameliyat sorunları yaşar. Daha da kötüsü, kişinin kam bu dönemde oldukça hassas olduğundan enfeksiyonlara açıktır ve herhangi bir problemin telafisi zordur.

Kişi Mars’ın yönettiği mesleklere sahip kişilerle sorun yaşar. Askerler, polis ve tamircilerle ilişkilerinde çok dikkatli olmalıdır. Kolayca dürüst olmayan ya da vicdansız bireyler tarafından aldatılır. Olumlu açıdan, kişi özgün ve yaraücıdır. Müzik, resim, şiir ya da diğer türlü harika sanatsal eserler yaratabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)