Akrep Burcu Aylık Fal Açımı

images
Transit Uranüs natal Neptün’le üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişinin bilinci genişler ve mistik ya da ruhsal deneyimler yaşar. Hatta belki biraz aydınlanma da yaşayabilir. Meditasyon, yoga, ruhsal disiplinler ve mistisizm çalışması için mükemmel zamandır. Kişi beş duyuyla algılanan gerçekliğin ötesine açıktır. Özellikle sezgiseldir ve psişik vizyonlar ya da haberci rüyalar görebilir. Reenkarnasyon, astral seyahat, ruha ve öze yakışan her türlü meselenin olasılığına açıktır. Sofuluk aniden fark edilir derecede artar ve inancı sarsılmazdır. Dinden aldığı haz ve takdir, zihinsel algılayıştan çok Tanrı deneyiminden kaynaklanır.

Empatik ve şefkatlidir. Hayatın bütünüyle uyumludur. Elinden geldiğince herkese yardım etmek ister. İdealisttir. Herkesin mutlu ve başanlı olduğu huzurlu bir dünya hayal eder ve buna odaklanır. Ütopik hedeflere adanmış organizasyonlara ve hareketlere katılabilir. Yaklaşık birle dört ay boyunca (dokuz ayda üç kez olabilir), hayal gücü son derece verimlidir. Her türlü sanatsal girişimi olumludur.

Kişi profesyonel bir aktör, müzisyen, film yapımcısı ya da fotoğrafçıysa, şimdi en verimli ve yaratıcı döneminin tadım çıkarır. Sihir, fantezi ve illüzyon sanatıyla uğraşanlar için mükemmel bir zamandır. Astroloji, tarot ve el falı gibi metafizik konulara ya da okültizme dalabilir. Bu yaşammda aniden, kişisel hayallerini gerçekleştireceğine dair büyük bir umuda kapılır, önceden şüpheli görünen birçok şey şimdi mümkün görünür.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin sadece bir olasılık olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

16 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)