Akrep Burcu Aşk Hayatı

TRANSİT URANÜS NATAL AY ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Uranüs natal Ay’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, Akrep burcu kişi canlı, heyecanlı ve duygusal olarak kendini özgür hisseder. Önemli yeni meraklar ve hobiler keşfeder. Sosyal hayatı gelişir, çünkü çok çekici ve karizma tiktir ve aniden tahrik edici insanlarla tanışır. Hayatın herhangi bir alanında ilerlemesi için mükemmel bir zamandır. Alıcı ve sezgiseldir. Ay sağduyuyla ilgili olduğundan ve şimdi iyi açı yaptığından, kişi doğru değerlendirmelerde bulunur. Zihni hızlı çalışır ve içgüdülerini takip ederek başan elde eder. İşin içine duyguları kârşıladığından gerçeği hemen fark eder.

Heyecan verici, yararlı değişimler ev alanında meydana gelebilir. Evde yenilikler yapar ya da yeni bir eve taşınır. Evdeki rahatını artıracak yeni yollar keşfeder. Kişinin kadınlarla ilişkisi olumludur. Canlı, bağımsız, modem veya spiritüel kadınlarla tanışır. Onlar tarafından takdir edilir ve onlardan yarar ya da yardım görür. Bu transitte annesiyle iyi deneyimleri olur. Şimdi, özellikle bir erkek için yeni bir aşk ilişkisi de olasıdır (çünkü Ay kadınları yönetir). Tüm talihli Uranüs transitleri gibi, ani, beklenmedik fırsatlar ortaya çıkar.

Akrep burcu kişi astrologlardan, psişiklerden, tarot okuyucularından ve el falcılarından yarar görür. Onlardan doğru bilgi alır ve hatta metafiziksel konular üzerinde çalışabilir. Ayrıca bilim, bilgisayarlar, elektronik ve gelecekle ilgili her türlü girişimde başarılı olur. Buluşlar ve yeniliklerle başarı elde eder. Her zamanki sınır ve kısıtlamalardan özgürleşir ve başkalarının fikirlerinden çok etkilenmez.

Akrep burcu kişi şimdi son derece yaratıcıdır. Kendini iyi ifade eder ve dehasını gösterir. Maalesef o kadar çabuk hareket eder ki, başkalarına ve günlük yaşamın ağırlığına karşı sabırsız olabilir. Ruhsallık için iyi bir zaman olsa da, kişi uyarım, özgürlük ve dinamik eylem ihtiyacından dolayı meditasyon veya derin düşünmede zorluk yaşar. Kuralları, gelenekleri ya da herhangi türde kısıtlama veya engellenmeyi hoş karşılamaz. Şu anda kısa süreli vaatlerini bile yerine getirirken öfkelenir.

Akrep burcu kişi esnektir ve her türlü değişime ayak uydurur. Bu birle dört aylık süreçte (dokuz ayda üç kez olabilir), beş duyusundan biri oldukça güçlenebilir. Ay’ın yönettiği evi temsil eden alan coşar. Kişi şu anda ego ya da kıskançlık sorunlarından dolayı üzülmez. Uranüs ve Ay finansal göstergeler olmasa da, birçok birey bu zamanda beklenmedik maddi miras alabilir.

Transit üçgen açı transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin sadece bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)