AKREP BURCU 2016

indir (2)AKREP

24 Ekim 22 Kasım

Zodyak’ın zorluklardan kaçmayan, aksine üstüne gitmeyi tercih eden yılmaz ve korkusuz insanı Akrepler için 2015 ve özellikle Satürn’ün geri gelerek bu burcu yeniden ziyaret ettiği yaz aylan hiç kolay geçmedi. Ancak tüm bu zorlu süreçten yine her zamanki gibi almanız gereken dersleri aldınız, olgunlaştınız ve gereken adımları atmaya hazırsınız. Geçtiğimiz yıl iş ve kariyer alanında birtakım fırsatlar yakalamış olabilirsiniz. Yeni görüşmeler yapmış, yeni dostluklar edinmiş, iş ve kariyerinizde kendinizi geliştirmiş olabilirsiniz. 2016, hasat, verdiğiniz mücadelenin, çektiğiniz zorlukların karşılığını alma zamanı.

KENDİNE YATIRIM YAPMA VAKTİ

2016’da enerji ve çalışmalarınızı maddi konulara odaklayacaksınız. Bugüne kadar çok çalışıp uğraştınız. Şimdi değerinizin daha çok bilinmesini istiyorsunuz. 2016’da kendi değerinizi kendiniz inşa edeceksiniz. Verdiğiniz emeğin karşılığının çok daha iyi olmasını istiyorsunuz. Bunu sağlamak için gereken stratejiyi ve planı oluşturabilirsiniz. Artık kendinize yatırım yapmak istiyorsunuz. Biriktirmeyi, maddi kaynakları artırmayı ve manevi varlıklarınızı daha iyi değerlendirmeyi öğreneceğiniz ve bu yolla olgunlaşacağınız bir 2016 sizi bekliyor. Ancak bu yıl diğer gezegenlerin de etkisiyle bu biraz zor olabilir. Neyse ki siz zorluklardan korkmayan bir burçsunuz. Hepsinin üstesinden geleceksiniz. Tüm sürecin ardından kişiliğinizle olduğu kadar sahip olduklarınızla, yeteneğinizle, varlığınızla da parlayacaksınız. Ve değerinizi daha iyi bilecek, başkalarına da hak ettiğiniz şekilde gösterebileceksiniz.

Mare bu yıl burcunuzda geri gidiyor. 28 Mayıs1 Temmuz arası dönem gerek işiniz gerek ilişkileriniz, aslında hepsinden önemlisi sağlığınız açısından zorlayıcı olabilir. Üstelik Mars yönetici gezegeniniz ve geri gitmesi sizi her konuda eli kolu bağlanmış kılabilir. Sabretmeye çalışmalı, sağlığınızla ilgili her türlü tedbiri almalısınız. İlişkilerinizde tartışmacı tavırlardan uzak durmalısınız. Zira Mars’ın bu konumunda ne kadar tartışsanız da elinize pek bir şey geçmeyebileceğim unutmayın. Jüpiter’in düşük konumda olduğu Başak burcuna ilerleyişi her ne kadar çok şey vaat eder gibi görünmese de iş hayatınızla ilgili yatırımlarınızın karşılığını alacağınıza işaret ediyor. 9 Eylül’e kadar geçen bu süreçte çevrenizde pek çok kişi olabilir. Sosyal çevrenizden gördüğünüz destek ve yardımlar sizi mutlu edecek, ileriye daha pozitif ve iyimser bakabileceksiniz. 9 Eylül’den sonra Jüpiter, ilişkilerinizi desteklediği Terazi burcuna geçiyor.

SAĞLIKLA İLGİLİ DESTEĞE AÇIK OLUN

2016’da siz sağlığınızla ilgilenmezseniz, sağlığınız sizinle ilgilenecek. Burç olarak her şeyle mücadeleye hazır olduğunuz gibi bedeninize de hakimsiniz. Kendi kendinizin doktoru olduğunuz, derin sezgileriniz, güçlü muhakemenizle bedeninize de hükmedebiliyorsunuz. Kendinizi iyileştirdiğiniz, kendi gücünüzle sağlığınızı yerine getirdiğiniz zamanlar oluyordur. Ancak yine de kendinize bu derece yüklenmeyin. Yardım almak, başkalarına danışmak, kendinizi başkasına emanet edebilmek de bir deneyimdir ve size ummadığınız yollar ve kapılar açabilir. Doktorların farklı yaklaşımları düşüncelerinize ve sağlığınıza bambaşka bir yön verebilir. Sağlığınıza hak ettiği önemi ve değeri vermelisiniz. Bu yıl özellikle Mars burcunuzun kapısını çaldığında bunu ister istemez yapabilirsiniz. 4 Ocak6 Mart ve 1 Temmuz3 Ağustos arasında burcunuzdaki Mars sizi bu konularda oldukça aktif hale getirecek. Geri gittiği 28 Mayıs1 Temmuz arasında sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız.

Maddi imkanlarınızı doğru, hesaplı, planlı ve istikrarlı şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Çalıştığınız yerde, iş hayatınızda yeteneklerinizin fazlasıyla kullanıldığım ve karşılığını almadığınızı mı düşünüyorsunuz? 2016 bunun değiştiği bir yıl olacak!

Peki ruh eşinizden ne haber? Derginiz 3K MODA’in bir sonraki sayısında 2016 aşk yorumlarını okumayı ihmal etmeyin.

Sosyal çevrenizden gördüğünüz yardım sizi mutlu edecek. Onların desteğiyle ileriye daha pozitif ve iyimser bakabileceksiniz..

Bir önceki yazım: Akrep Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)