Akrep Burcu 2015 Aşk Yorumu

indir (2)
7 Mart 2015’de aşk alanınızda harika bir Yeniay doğuyor. Güneş ve Yeniay’ın şans gezegeni Jüpiter’le yardımlaştığı, Uranüs’le kavuştuğu bir anda doğuyor üstelik. Venüs Neptün kavuşumu aşk duyumsamaya hazır bir yürek hissi verse bile yanılmaya ve kanmaya hazır bir ruh hali de verir. Akrep kuşkunun derinliklerini sever. Böylece yanılgılardan korunur. Mars Plüton savaşı aşk yaşamınıza etkisi olabilecek bir durum ortaya çıkaracak. Plüton burç değiştirdiğinde siz fazlasıyla etkilenirsiniz sevgili Akrep. Ve Plüton’un iletişim alanınıza geçmesiyle aşkı aynı günlerde başlatacaksınız.

Bu durumda yakın çevrenizden biriyle bir anda romantik duygular hissetmeniz, âşık olmanız pek mümkün. Ya da yolculuk ânında tanışacağınız güçlü, neşeli birinin etkisine girmeniz ihtimali kuvvetli. Uranüs’ün bu aşktaki parmağı evinizde ya da aile içinde iken yakınlaşmanın aniden oluşmasını sağlamak! Son derece hoş açılar altında bulunacağınız Yeniay’ın 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek yeni bir aşka başla yabilirsiniz. Tabii istiyorsanız!

20 Nisan ve 20 Mayıs 2015’de burcunuzda peş peşe Dolunay meydana geliyor. Bu nadir rastlanan, sert bir etki. İlişkinizi sorgulamak, tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bir ilişkiniz yoksa aşka bakış açınızı ve nerede hata yaptığınızı sorgulamanız gerekiyor. Kendine dönüp eleştirmek konusunda başarısız ve tek yanlı bakış açısına sahip Akrep için bunu yapmak hayli zor. Ancak yıl içindeki her iki Dolunay da kişisel gelişiminiz için önemli bir basamak. Üstelik ikisi de gerçekten işleri kolaylaştıran açılar altında meydana geliyor. 20 Nisan’da yeterince objektif olamazsanız 20 Mayıs’ta daha sarsıcı etkiler ya şayabilirsiniz. Bununla birlikte, uzun süreli bir ilişkiye başlamak için arzu duyuyorsanız, niyetinizle bağlantılı 2 fırsat bulacaksınız demektir. Bahar aylarına dikkat edin sevgili Akrep. Gerginlikler hoş sonuçlara gebe olabilir.

5 Mayıs 2015’de evlilik alanınızda oluşan Yeniay kaçı rılmaz bir fırsat sunacak. Güneş ve Ay’ın Jüpiter’le üçgen açı yapacağı, Venüs’le kavuşacağı bu dönemde şanslı, mutlu, hayat dolu hissedeceksiniz. Mutluluk kelimesinden çok da haz etmezsiniz, ama bu kez durum farklı olacak. 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek süren dönemde evlenebilirseniz şanslı bir evlilik yapacağınızı şimdiden müjdeleyebilirim. Buna hazırlanmak için yakın çevrenize veya uzak akrabalarınıza dikkatle bakmalısınız. Ruh eşiniz oralarda bir yerde, keşfetmenizi bekliyor.

Bir önceki yazım: Akrep Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)