28-29-30-31 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Verimli, sadık, dürüst.

Olumsuz özellikleri: İşbirliğinden kaçınan, gizliliğe düşkün.

Zeki ve eleştirici bir kafa yapınız var. Olayları başarılı bir şekilde tahlil edebiliyorsunuz. Güçlü istekleri olan bir kişisiniz. Bu yüzden kimi zaman kendinizi biraz mükemmeliyetçi hale gelmiş olarak bulabilirsiniz. Çalışmaya ayırdığınız sürenin yanı sıra dinlenmeye ve ailenize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Edebiyata, sanata ve yazmaya olan derin ilginiz sizin için yeteneklerinizi gösterebileceğiniz güzel bir uğraş olabilir.

29 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Canlı, azimli, hümanist.

Olumsuz özellikleri: Dalgın, hayalci.

Mükemmel bir karakteriniz, sempatik bir mizacınız var. En zor mücadeleleri bile sorumluluktan kaç-maksızın kabullenebiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanları motive etmek konusunda oldukça başarılısınız. Öte yandan mizacınızın ciddi ve ihtiyatlı tarafı sizin daha da saygın bir kişiliğe sahip olmanızı sağlıyor. Çevrenizi mutlu insanlar sarmış sizin bunda da sizin elbette payınız var. Duygusal olan mizacınızın tek eksiği sabır.

30 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Etkileyici, aktif, derin düşünmeyi seven.

Olumsuz özellikleri: İnsanlardan uzak, içine kapanık.

Kendi çıkarlarını düşünmeyen birisi ve müşfik bir karakter sahibisiniz. Sağlam ve sağlıklı bir bünyeniz var. Spora karşı hem ilgili, hem de yeteneklisiniz. Aynı zamanda birden fazla işi gerçekleştirmeye çalışmak sizin en önemli hatalarınızdan biri. Sorunları birer birer çözmeyi kendiniz için bir hayat felsefesi haline getirmelisiniz. Akılcı ve dinleyenleri etkileyen bir konuşmacısınız. Ayrıca cinsel konularda dikkat çekici derecede cinsel enerjiye sahipsiniz.

31 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu Özellikler: Anlayışlı, alçak gönüllü, yetenekli

Olumsuz Özellikler: Saman altında su yürüten

Hep başkalarının gölgesinde kalmayı tercih ediyorsunuz. Çok anlayışlı bir dostsunuz. Konuşmayı sevdiğiniz kadar dinlemeyi de seviyorsunuz. Yeni yerler ve yeni insanlar size enerji veriyor. Aşkta son derece şefkatlisiniz, ama bir o kadar da şefkate ihtiyacınız var.

28-29-30-31 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_1.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)