28-29-30-31 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Bilgili, esprili, saygılı

Olumsuz özellikleri: Yargılayıcı, dikkatli

Bir koltuğa birden fazla karpuz sığdırmaya çalışıyorsunuz. Oysa ilgi alanlarınızı bir süzgeçten geçirip, ne istediğinize karar verdikten sonra başarıya daha kolay ulaştığınızı göreceksiniz. Hayallerinizden söz etmek yerine onları gerçekleştirmeye çalışsanız daha iyi olmaz mı? Sevdiğiniz kişi sizin mükemmeliyetçiliği-nize hayran. Ama o da arada bir ayaklarınızın yere basması gerektiğini söyleyenlere hak veriyor.

29 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Sorumluluk sahibi, koruyucu, terbiyeli

Olumsuz özellikleri: Hükmedici, amacına ulaşamayan

Çevrenize karşı ebeveyn tavrı sergiliyorsunuz. Sürekli olarak çalışma arkadaşlarınızı, dostlarınızı gözünüzün önünden ayırmadan, onları sorunlardan uzak tutmaya, başlarına gelebilecek felaketleri önlemeye çalışıyorsunuz. İş hayatındaki sorunları da özel hayatına taşımakta üzerinize yok doğrusu! Sizinle aynı yapıya sahip romantik insanları kendinize çekiyorsunuz.

30 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Disiplinli, yenilikçi, bağımsız

Olumsuz özellikleri: Gerçekçi olmayan, geri adım atan

İlginç hayal gücünüz iş ve özel yaşantınızda başarı ateşinizi sürekli yanık tutuyor. Kendinize birtakım kurallar belirleyip, onların çevresinde yaşıyorsunuz. Mükemmel bir yaratıcılığa sahipken, birtakım sınırların çevresinde dolaşmanız sizi köreltiyor. Galiba bu kadar düzenli olmak size yaramıyor. Arkadaşlarınız bile sizinle görüşebilmek için randevu almaları gerektiğine inanmışlar. Sevdiğiniz kişiye zaman ayırmazsanız, onu bıktıracaksınız.

31 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Enerjik, heyecan verici, canlı

Olumsuz özellikleri: Eleştiren, sinirli, huysuz.

Gözünüzü yukarılara dikip, parıltılı hayatlara özenmediğiniz durumlarda çevrenize enerji ve heyecan yayıyorsunuz. Hiçbir çaba göstermeden bulunduğunuz ortamın lideri konumuna geliyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi dahil etmeksizin herhangi bir yapmayı düşünmüyorlar bile. Hatta verecekleri önemli kararlarda bile sizin söz hakkınız oluyor. Birliktelik yaşayacağınız kişi çok dikkatli olmalı. Kendinizi strese karış korumalısınız.

Burcu: Aslan Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Yakut Olumlu Özellikler: Cesur, devrimci

Olumsuz Özellikler: Rahatsız edici, kendinden şüphe eden

Çatışmalarla dolu bir yaşantınız var. Çevrenizdekilerin fikirlerine saygınız var, ama size karşı birleşi-lince bunu hiç de olgunlukla karşılamıyorsunuz. Cesaretiniz sizi tepelere çıkartacak. Size kafa tutanlar utançlarından yerin dibine girecekler. Girişkenliğiniz sayesinde bol bol sevgili adaylarıyla tanışıyorsunuz.

28-29-30-31 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_11.jpg

Bir önceki yazım: OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 HAZİRAN
İsim: *

Mail: *

19 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)