25-26-27 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

25 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Canlı, kendine güvenen, içinde bulunduğu ortama hakim.

Olumsuz özellikleri: Her şeye sahip çıkan, yapmacık ince hesaplı.

Sizin kendinizi ifade ederken kullandığınız bir jest dili var. Kimi zaman hiç konuşmasanız bile yüzünüze bakan birisi sizin o anda ne düşündüğünüzü kolaylıkla anlayabilir. Kuvvetli bir iradeye ve liderlik için uygun enerjik bir yapıya sahipsiniz. Bir işadamı zekasına da sahip olduğunuz söylenebilir. İş dünyasında süratle yükselmeniz kimseyi şaşırtmamalı. Savurganlık huylarınızı dizginlemeyi öğrenmelisiniz.

26 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Zeki, canlı, uzlaşmacı.

Olumsuz özellikleri: Önyargılı, dar görüşlü.

Çekingen, çalışkan ve saygı dolu bir karakteriniz var. Edebiyata, sanata ve müziğe ilgilisiniz. Yaşamda kültürünüzü yükseltmek ve öte yandan ticari deneyimlerinizi geliştirmek istiyorsunuz. Ayrıca başkalarının görüş açılarını görebilmek için kendinize gerekli olan bilgeliği kazanmalısınız. Duygusal dengenizdeki dalgalanmalar dolayısıyla kimi zaman çevrenizdekiler tarafından, anlaşılmaz olarak niteleniyorsunuz.

27 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Bilgiye düşkün, düşünmeyi seven, anlayışlı.

Olumsuz özellikleri: Karamsar, kinci.

Sizin için hayat başlı başına bir eğlence. En zor işleri bile büyük bir heyecan ve başarı azmi içinde gerçekleştiriyorsunuz. Her adımınızı atmadan önce detaylı düşünmeniz bir yandan doğru yolda yürümenizi sağlıyorsa da öte yandan size vakit kaybettirdiği de oluyor. Mesleki bilgileriniz konusunda meslektaşlarınız tarafından takdir ediliyor ve örnek alınıyorsunuz. Bağımsız ve yönetici ruhunuz ince bir diplomat tavrı taşıyor.

25-26-27 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_2.jpg
İsim: *

Mail: *

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)