22-23-24 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Etkileyici, karizmatik, şair ruhlu.

Olumsuz özellikleri: Ayağı yerden kesik, fevri.

Cesur ve azimli birisiniz. Entel-lektüel yetenekleriniz oldukça gelişmiş. Siz uzun süren ve fikirlerin yarıştığı karşılıklı tartışmaların adamısınız. Çok duyarlı olmanız nedeniyle çevrenizdekileri de kendi heyecanınıza ortak ediyorsunuz. Eşi bulunmaz bir sevgili olabilirsiniz. Sürekli araştırmalar yapıp kişiliğinizi geliştirebileceğiniz bir kariyer seçerseniz mutlu ve tatmin duygusu içinde bir yaşam sürdüreceksiniz.

23 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Çekici, etkile-ıci, enerjik.

Olumsuz özellikleri: İçine kapanık, münzevi.

Enerji dolu, azimli ve uyumlu bir karaktere sahipsiniz. Sizin için en uygun çalışma alanı halka hizmet veren sektörler olmalıdır. Ayrıca uygun bir eğitim ile kamu görevlerinde yer alabilirsiniz. Sizin bilinçaltınızda yeralan adalet sağduyusu uygun görmediği hiçbir davranışı ve işlemi tasvip etmeye izin vermeyecektir. Yaşam deneyimleri sayesinde kendi yargılarınıza güvenmeyi öğreneceksiniz. Sizin için en çok korunulması gereken duygu umutsuzluktur.

24 EKİM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Diri, dikkatli, güvenilir.

Olumsuz özellikleri: Eli sıkı, ben-merkezli, egoist.

Akrep doğumlu bu kişi zeki ve kavrayışlı bir zihne sahiptir. Yüksek amaçlarla donanmış olan mizaçları kimi zaman onları aşın eleştirici yapabilir. Planlarım ve hırslarını kapsayan konularda tolerans göstere-memeleri onların sert birer kişi olarak tanınmasına sebep olabilir. Bu yanlarını çok doğru bir şekilde analiz etmeli ve lüzumsuz fevri davranışlardan kendilerini mümkün olduğunca uzak tutmalıdırlar.

22-23-24 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_10.jpg

Bir önceki yazım: Terazi Burcu Aşk HayatıComments are closed.