2015 Astrolojik tahminleri

imagesGERİLEMELERDEN ETKİLENENLER NE HİSSEDER?

Hemen hepiniz Mars’ın gerilemesini hissedecek ve durağanlıktan payınıza düşeni alacaksınız. Ancak Koç ve Akrepler yöneticileri Mars’ın gerilemesini ilk hissedenler olacak. Yengeç, Oğlak ve Teraziler (ilk 15 gününde doğanlar), Mars’ın Yengeç burcunda gerilediği 2007 sonu boyunca cesaret ve ataklık kelimelerinin yoksunluğunu fark edecekler.

İkizler burcunda süren gerileme dönemi boyunca yani Ocak 2015’de, İkizler, Başak, Balık ve Yaylar (özellikle son 10 günde doğanlar) iletişim kurmakta zorlanacak ve hız kesecekler. Mars İkizler burcunda gerilerken; tüm anlaşmalar, sözleşmeler askıya alınabilir, iletişim araçlarında ve yolculuklarda beklenmedik arızalar ya da patlamalar ortaya çıkabilir, satış ve pazarlama işleri yavaşlayabilir, yazı ve konuşma dokümanları hazırlanırken gecikmeler ortaya çıkabilir.

GERİLEME BİTİNCE MARSIN TADINI ÇIKARIN
Burcunuzun popüleritesinin artması için Mars’ın ziyareti yeterli. Ne yazık ki yıldız savaşçısı her yıl ziyarete gelemiyor.

2015’de Mars’ın ziyaret edeceği şanslı burçlar İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay ve Oğlak olacak.

2015’DA MARS ASLAN BURCUNDA GERİLİYOR
2015’da Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, ikizler, Yengeç ve Aslanları mutlu edecek.

Yıl sonu yaklaşırken Aslan burcunda gerçekleşecek Mars gerilemesi egonun, kendine güven duygusunun, gösteriş ve öfkenin geri çekilmesini sağlayacak. Yaratıcı projeler bu dönemde askıya alınabilir. İşlerinizi 20 Aralık 2015’dan önce planlamalı ve organize etmelisiniz.  1. Sevim dedi ki:

    Segilim bana geri dönermi


İsim: *

Mail: *

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)