19-20-21 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Renkli, şaşırtıcı, etkileyici.

Olumsuz özellikleri: Kararsız, sorumluluktan kaçan.

Sempatik iyi yaradılışlı birisiniz. Parasal olarak talihli sayılırsınız. Fakat aşırı zevk tutkunluğunuz mutluluğa ulaşmanıza her zaman engel olmakta. Bu görünümde dikkat çekecek en önemli şey hayvan sevgisidir. Hayvanlara ve doğaya olan düşkünlüğünüz sayesinde sıkıntılı anlarınızda kendinizle başba-şa kalacak ortamları kolaylıkla yaratabiliyorsunuz. Uzun vadeli projeler konusunda başarılı olduğunuz söylenemez.

20 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Dinamik, makul, idare etmesini bilen.

Olumsuz özellikleri: Mütehak-kim, zorba, benmerkezci.

Serüvenci, mistik bir karakteriniz var. Bunun yanı sıra gözleme dayalı bilimsel düşünceye de yabancı değilsiniz. Büyük bir seyahat ve deniz sevgisi taşıyorsunuz. Yüce gönüllü kişiliğiniz ve başkalarına yardım etme isteğiniz size yaşam boyu farklı tecrübeler yaşatacak. İnsanları kimi zaman gereğinden çok daha fazla detaylı incelemeniz çevrenizdekileri rahatsız ediyor. Arkadaşlarınız sizi çoğu zaman neşeli görünümünüzden dolayı hoş görebiliyor.

21 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Eğlendirici, bilgisever, dost canlısı.

Olumsuz özellikleri: Bayağı zevklere düşkün, menfaatine değer vermeyen.

Siz başkaları için yaşayan, başkalarının mutluluğuna kendisini adamış birisiniz. Öncelik sizin için mutluluk ve sevgide. Bu ikisi olmaksızın yaşamak başlı başına bir zorluk. Doğru sözlü açık konuşan ve seyahat etmeyi seven birisiniz. Karşı cinsi hayran bırakan çekici hoş bir kişiliğiniz var. Çalışma gücünüzü insanlık yararına olacak alanlarda kullanmak isterseniz, sizi çok büyük başarılar bekliyor.

19-20-21 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_6.jpg
İsim: *

Mail: *

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)