16-17-18 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Stili olan, kendinden emin, çevresindekilere güç veren.

Olumsuz özellikleri: Dalgın.

Kibar, sempatik mizaçlı, sevimli birisiniz. Serüvenci bir ruhunuz var. Diplomatik yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Dostlarınız tarafından güvenilir birisi olarak tanınıyorsunuz. İleri sürdüğünüz fikirlerden asla vazgeçmiyorsunuz. Bu sizin biraz bağnaz olarak değerlendirilmenize sebep oluyor. Araştırmaya istekli ve kavrayışlı zekanızdan dolayı başanya profesyonel bir alanda ulaşabilirsiniz. Tıp ve kimya dallan sizin için çok uygun.

17 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Duygulu, nazik, sevecen.

Olumsuz özellikleri: Dağınık, mükemmeliyetçi.

İyiliksever, müşfik ve sempatik bir kişiliğiniz var. Çevrenizde sizden yardım isteyenler için kimi zaman aşırı savurgan bile olabiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanların çoğunun minnettarlığını kazanmış durumdasınız. Aşın dikkat çekici özelliğinizden dolayı kimi zaman basit hatala-nmz ciddi birer problemmiş gibi gözüküyor. Çevrenizdekilerin fikirlerine gereğinden fazla değer verdiğiniz zamanlarda yok değil.

18 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Bilge, kararlı, uzağı gören.

Olumsuz özellikleri: İçe dönük.

Büyük ve tutkulu bir karakteriniz var. Zekanız oldukça yüksek, olayları kavrayışında çok olumlu. Çekiciliğiniz sayesinde karşı cinsten her bulunduğunuz ortamda olumlu sinyaller alıyorsunuz. Girişimciliğiniz ve arkadaş meraklısı olmanızdan dolayı, bir takım kurmayı her zaman çok iyi biliyorsunuz. Kimi zaman kendi öneminizi artırmak için abartılı davranışlar sergiliyorsunuz. Bundan dolayı eleştirildiğiniz zaman da kabuğunuza çekilmeyi tercih ediyorsunuz.

16-17-18 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_2.jpg
İsim: *

Mail: *

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)