16-17-18 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Cesur, kendinden emin.

Olumsuz özellikleri: Temkinsiz, benmerkezli.

Dikkat çekici sanat ve müzik yeteneklerine sahipsiniz. Aşırı zevk düşkünlüğünüzü kontrol edebilirseniz bu alanlarda kolaylıkla başanlı olabilirsiniz. Yaşamdaki iyi şeyleri elde etmek için büyük bir heves duyuyorsunuz. Size hayatta ne yapmanız gerektiğini öğreten sağduyunuzun sesine kulak vermekle kendinize kazandığınız güven kimi zaman her şeyi bildiğinizi düşündürüyor size. Ruhsal ve fiziksel aşırılıklardan kendinizi korumalısınız.

17 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Dürüst, kararlı, adil.

Olumsuz özellikleri: Dar görüşlü, kavgacı.

Yargılannız çoğu zaman çok soylu, ama kimi zaman da çok gereksiz ince sanatkar mizacınızı başkalann-dan çok kendi yapmanız gereken işlerin üzerine odaklarsanız çok daha başanlı ve mutlu olacaksınız. Kimi zaman şahsi meselelerde adil olduğunuzdan dolayı anlık pratik çözümler üretemiyorsunuz. Bu da sizin fazla yıpranmanıza sebep oluyor. İyi bir ebeveynsiniz. Duygusal olarak çevrenizle kurduğunuz ilişkileri geliştirmelisiniz.

18 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Yaratıcı, saygın, güçlü.

Olumsuz özellikleri: Gurur ve kolay etkilenmek.

Elinden her iş gelen kabiliyetiniz ve sosyal aktiviteniz nedeniyle halka hizmet sektöründe başarılı olabilirsiniz. Horoskopta bir görünüm, sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın sağlıkları hakkında zaman zaman kaygı duyduğunuzu gösteriyor. Sizi zaman zaman anlaşılmaz gösteren etkileri azaltmak için her konuda ılımlı olmayı öğrenmelisiniz. Anne ve babanıza gösterdiğiniz bağlılığı ve sevgiyi eşinize veya sevgilinize de göstermeyi ihmal etmeyin.

16-17-18 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_12.jpg
İsim: *

Mail: *

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)