13-14-15 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Kendinden emin, tek başına karar alabilen.

Olumsuz özellikleri: İzole, üstünlük düşkünü.

Işıldayan, güleryüzlü bir tabiatınız var. Mükemmel olan zihniniz çekici kişiliğinizle bezenmiş. Etkili ve başarılı dostluklar kurabilmeniz sayesinde iş yaşamında başarılı olabilirsiniz. Çok belirgin orijinal fikirler üretebilirsiniz. Hümanist bir karakteriniz olduğu söylenebilir. Sizin için yürüdüğünüz yolun doğru olması kadar hiçbir şey önemli olamaz. Kimi zaman başarıya olan aşırı düşkünlüğünüz kendinizi bile ihmal etmenize sebep oluyor.

14 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Dinamik, yaratıcı, ne istediğini bilen.

Olumsuz özellikleri: Kendisini hep haklı gören, şüpheci, saldırgan.

Entellektüel, bilimsel ve deneysel bir zekaya sahipsiniz. Mükemmel bir konuşmacı olduğunuz söylenebilir. Bu özelliğiniz sizin çok popüler olmanızı sağlıyor. Hayatta çizmiş olduğu rotayı takip eden birisiniz. Öte yandan sizi amacınızdan uzaklaştıracak olan şeylere karşı kimi zaman aşın tepkiler veriyorsunuz. Bağımsızlık düşkünü ve çekicisiniz. Bu özellikleriniz enerjinizle birleştiği zaman sizi olağanüstü güçlü ve ba-şanlı kılabilir.

15 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: İyimser, hoşgörülü.

Olumsuz özellikleri: Derbeder, savruk, geç kalan.

Aşın duygusal bir mizaca sahipsiniz. Bu yüzden duygularınızı kontrol altına almayı öğrenmelisiniz. Zor anlarda ürettiğiniz çözümlerle herkesin güvendiği bir kişi haline geliyorsunuz. Yalnız başınıza olduğunuzda aşın hülyalara dalıyorsunuz. Sizin için sanat, edebiyat ve müzik hayatın vazgeçilmez parçaları. AÇevreniz tarafından son derece sevilen ve şefkat duyulan birisi olmak her zaman hoşunuza gidiyor.

13-14-15 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_9.jpg
İsim: *

Mail: *

15 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)